Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb 1 Millió forintos hitelkere...

Kb 1 Millió forintos hitelkeretben, mi az az autó, amit ma használtan érdemes megvenni? Pl: Audi a4?

Figyelt kérdés
Audi a4-eseket nézegettem, de itt ott amott valaki aztmondja benzineset érdemes, míg más azt mondja hogy dízel. 2003-nál nem régebbit. Ezekről olvastam sokat és kiszemelt lett nálam, de persze nem ragaszkodok ehez. Segítséget szeretnék kérni, mert nem szeretnék csak úgy meggondolatlanul kidobni 1 Misit az ablakon..

2020. okt. 18. 17:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Üres erszénnyel autó?
2020. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Toyotát vegyél
2020. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Toyotát vegyél
2020. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit mész vele havonta?Városban,országúton vagy pályán?Mennyi pénzed van szervizelésre havi szinten?Hány embert szállítanál?
2020. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Pályán nem használnám szinte max néha, városban igen országúton is, havi körübelül 500 km használatra de ez változhat, több is lehet és kevesebb is. Kirándulásra használnám a legtöbbet 2-5 főig.
2020. okt. 18. 17:47
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Havi 500 kilóméterre szerintem simán jó a benzines.
2020. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hitelre vennél olyan autót amire lehet, hogy 1 millát kell rálocsolni egy éven belül??Hát ne haragudj, de akinek rongyos 1 milliója nincsen kápéban az minek akar (egykor,17 évvel ezelőtt) prémium(nak számító)autót?Mondjuk a te dolgod, hogy mivel vered adósságba magadat, de nekem ha a seggem kilógna a gatyámból akkor mondjuk egy Suzukiban gondolkodnék mert nem fogyasztanak sokat, olcsó a szervizelés,jó az alkatrészellátás.Vagy hitel nélkül, kigyűrve a kápét egy huszonnyolcsas Csepel parasztvillamosban,ha már egyszer csóró lennék legalább látszódjon is rajtam.
2020. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Minimum havi 2000km-re szoktak dízelt venni, szóval egyértelműen benzines kell neked. Olyan típust nézz, amiből jó a benzinest. És azt is csak akkor ha van pénzed. Autóra nem veszünk fel hitelt, költségre hitelt soha. Csak ha szivatni akarod magad.
2020. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hitelre én sem mernék ilyen kocsit venni. Becsúszik valami nagyobb baj, aztán használni nem tudod mert többszáz lenne a javítás, viszont a törlesztőrészletek meg peregnek a semmire.
2020. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Áhh, ne legyél nyomorék, ennyi pénzből már lehet A8-at is kifogni vagy egy jó hetes BMW.

Ha rám hallgatsz, nem adod alá!

2020. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!