Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb 1 Millió forintos hitelkere...

Kb 1 Millió forintos hitelkeretben, mi az az autó, amit ma használtan érdemes megvenni? Pl: Audi a4?

Figyelt kérdés
Audi a4-eseket nézegettem, de itt ott amott valaki aztmondja benzineset érdemes, míg más azt mondja hogy dízel. 2003-nál nem régebbit. Ezekről olvastam sokat és kiszemelt lett nálam, de persze nem ragaszkodok ehez. Segítséget szeretnék kérni, mert nem szeretnék csak úgy meggondolatlanul kidobni 1 Misit az ablakon..

okt. 18. 17:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy sikerült hitelkeretet írni, sima keretet akartam. :D Suzuki swiftem 4. éve hajtom de már lejárt neki, szintet akarok lépni. Fizetésem nem rossz de 1 misit vagyok hajlandó költeni rá.
okt. 18. 18:10
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Villantás miatt kell az A4? Mert az nem egy olcsón fenntartható autó.
okt. 18. 18:17
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"1 misit vagyok hajlandó költeni rá"

Hát ha beüt a baj kénytelen leszel, vagy ott hagyod az út szélén ha megadja magát útközben?

okt. 18. 18:24
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit villantani, erről hallottam jó véleményeket ennyi pénzért. Nekem teljesen jó másik autó is. 1 milkóért milyen használta autókat érdemes venni akkor úgy teszem fel a kérdést.
okt. 18. 18:35
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy 1 millióból nem találsz használható példányt, viszont én óva intenélek attól, hogy hitelre vedd a kocsit.
okt. 18. 18:39
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
okt. 18. 18:41
 17/22 A kérdező kommentje:
Nemveszek hitelért autót a lényeg az hogy 1 Millió forintért ha szeretnék autót venni milyent érdemes venni? Tapasztalatokat szeretnék hallani.
okt. 18. 18:46
 18/22 A kérdező kommentje:
Sokat kirándulok van hogy egy nap 400km be belefutok, vagy 300 vagy akár 4 napig max 25.
okt. 18. 18:47
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 m-ért akarsz autót venni, akkor reálisan 800-850, amiért vásárolhatnál.

Első körben olaj, szűrő cserék, esetleg vezérlés, gumik is lehet kellenek. +nyilván egy alapos szervizelés, átírás. Ennek a költségét is számítsd bele. Előjöhetnek rejtett hibák is, a kopogó-forgó alkatrészeken kívül, amit illik cserélni vásárlás után.

Ennyiért Focus, Astra H, esetleg Mondeo bár az inkább 1m-től indul a jobbak, Toyoták. Japán autókat dicsérni szokták.

Hitelre nem vásárolnék én sem autót.

okt. 18. 19:18
 20/22 anonim ***** válasza:
83%
A legbiztonságosabb választás egy Toyota Corolla lehet,benzines motorral,sok baja nem lehet ha normális állapotban van.Beltere nincs sokkal előrébb egy Suzukitől de nagyon megbízható és tágasabb mint egy Swift.
okt. 18. 19:25
1 2 3

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!