Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrégiben vásároltam egy...

Nemrégiben vásároltam egy autót és meg is volt a kötelező szerviz.Lett cserélve benne a levegő szűrő,pollen szűrő,olaj szűrő,benzinszűrő+ olaj csere,hűtő folyadék csere is megtörtént benne.Azóta sokkal lomhább az autó.mitől lehez ez?

Figyelt kérdés
Helló mindenki! Nemrégiben vásároltam egy autót és meg is volt a kötelező szerviz.Lett cserélve benne a levegő szűrő,pollen szűrő,olaj szűrő,benzinszűrő+ olaj csere,hűtő folyadék csere is megtörtént benne.Csak hogy arra lettem figyelmes hogy nem megy a kocsi. Szerviz előtt lazán ment 200al most meg160 haldoklik amikor elvileg jobban kéne mennie .Mitől lehet ez?Egyébként tervezem elvinni másik szervizbe is de kiváncsi vagyok mi lehet a baj.(bmw e46 320d)

2020. okt. 23. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Még a 160 is túl sok. Gondolom, nem a német autópályán, és nem is versenypályán próbálgatod.
2020. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Tankoltál azóta?Mert simán lehet, hogy valami nagyon sz@r üzemanyagot kaptál be valahol.Ha ez kizárt akkor valami hozzáértő, megbízható szervízbe vidd el.
2020. okt. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem kellett volna benzinszűrőt rakni a dízeles autódba.
2020. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elírtam dízelszűrő került bele.
2020. okt. 23. 10:38
 5/18 anonim válasza:
51%

Pontosan melyik az az élethelyzet amikor szükséged van 160 helyett a 200km/h -s sebességre miközben magyarországon a legnagyobb megengedett sebesség autópályán 130km/h?


Vagy ettől vagy fasza gyerek hogy te 200-al mész aztán ha valaki ártatlan az ilyen szerencsétlenek miatt hal meg met balesetet okozol akkor sírdogálsz a bíróságon hogy te nem akartad?

2020. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Add el és vegyél belőle egy szép kerékpárt mindenki jobban jár
2020. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Kretének vagytok.


Az hogy a korábbi végsebességhelyett a 160km/h-ba úgy kell beleküszködni a kocsit azt azt jelenti, hogy a szervíznél valami el lett rontva és a motorból jelentős mennyíségű lóerő eltávozott. Valszeg ezt észrevenni 0-100 között is.


Elsőre ötletem sincs, mit szúrhattak el így egy sima olajszervíznél :D

2020. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Értjük mi ezt is, de a kérdés nem arról szólt hogy csökkent a teljesítmény, hanem arról hogy a végsebesség nem 200. Szóval kicsit gondolkozz el ki a kretén. Mert még az is lehet hogy mégsem mi vagyunk azok.
2020. okt. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

"Mert még az is lehet hogy mégsem mi vagyunk azok."


De ti vagytok. Sehol nem írt olyat, hogy ő lenne az aki folyamatosan a belső sávban lövi 200-zal, vagy a Dózsán 150-nel...


Abszolút gyorshajtás amúgy is levesebb, mint a személyi sérüléssel járó balesetek 2%-áért felelős.


Hasznos választ nem tudtatok adni, csak hőzőngeni jöttetek, hogy " megint egy gyorshajtó paraszt"...

2020. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
51%

"Abszolút gyorshajtás amúgy is levesebb, mint a személyi sérüléssel járó balesetek 2%-áért felelős."


Megtennéd hogy linkeled az ide vonatkozó hivatalos statisztikát, csak az objektivitás miatt.


Amúgy a 2%-is sok

2020. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!