Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80-asba (1,6-os) belefér-...

Audi 80-asba (1,6-os) belefér-e nagyobb motor? és maximum mekkora? A motortérbe még van vmekkora hely.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ne akarj motort cserélni. Túl körülményes, nem éri meg.
2010. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, aki egy BMW E30-asba belebűvölt egy ötezres V12-t :D

Szóval sztem a 80-asba is férne nagyobb, csakkörülményes

2010. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a beszerelés nam lenne nagy gond...meg gondoltam vmi totálkáros kocsiból(hátulról)megvenni a motort és berakni...csak kb tudni kéne h max mekkora mehet bele,ha csak az eredeti motorteret vesszük figyelembe..
2010. aug. 9. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
audi v8asnak a 4liter körüli v8asa sztem bele fér
2010. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak nagyobb hűtő sem ártana a nagyobb motornak, továbbá sebváltó is , mert lehet, hogy az eredeti nem bírja el a nagyobb terhelést, jobb fékek is kellenek, mert a gyáriak arra a motorra van készítve ami az eredeti, rohadt sok mindent kell módosítani ahhoz, hogy berakj egy nagyobb motort, nem éri meg szerintem, jobban jársz ha veszel egy másik kocsit, de maradj az Audinál, megéri.
2010. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!