Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 Tdi nem izzít, AC pumpa...

1.9 Tdi nem izzít, AC pumpa sem megy, nem indul. Valami elektromos probléma lehet vagy más?

Figyelt kérdés
Néha volt olyan egy párszor, hogy izzított (műszerfalon kigyulladt a lámpa), meg az AC pumpát is lehetett hallani, akkor elindult pöccre, de most már nem. Hol keressem a hibát?
2020. okt. 24. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy kis fogalomzavar itt :)


AC pumpa nincs dízel autóban.

Attól, hogy nem izzít (vagy valamelyik gyertya nem izzít) még be kell indulnia egy TDI-nek csak éppen kell indítózni vagy 20 másodpercig.

2020. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor úgy mondom hogy üzemanyag szivattyú (AC pumpa helyett) dieselben is van ez, nem?

Sokáig nem enged indítózni.max 7-8 másodperc, utána leáll, pedig vadi új aksi

2020. okt. 24. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

"Sokáig nem enged indítózni.max 7-8 másodperc, utána leáll, pedig vadi új aksi"

AZ mit jelent hogy nem enged inditózni??? És mi áll le , ha el se indul?

2020. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.9 tdi-ben nincs ac pumpa, legfeljebb az 1.9 pdtdi-ben.

Én 3 évig úgy jartam az enyémmel hogy az összes izzítógyertya rossz volt. Simán indult -15°C körül is. (Vezérléscserénél azért raktam bele újat, ha már költök rá, legyen ez is jó.)

Amúgy meg 5°C felett nem is izzít, alatta is csak pár másodpercig.

2020. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!