Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lemezfelni festése, mivel?

Lemezfelni festése, mivel?

Figyelt kérdés

Drótkoronggal eltávolítottam az elérhető részekről a rozsdát. Rozsdaoldóztam is. Gumi és szelep nélkül csinálom, az egész felnit. Első sorban korrózióvédelem szempontjából szeretnék jó festéket találni rá.

Ezt a két terméket néztem ki:

[link]

[link]



2020. okt. 26. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek közül bármelyik jó. Csak arra figyelj, hogy fűtött helyen csináld illetve hagyd száradni, a kinti hőmérséklet már alacsony a jó végeredményhez.
2020. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó az mindegyik arra.
2020. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld!

Szerintetek mennyi ideig tart egy házilag, hobbi festékekkel, de szakszerűen lefestett téli szett felni festése?

2020. okt. 26. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
1-2 óra
2020. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Homokszórás után porfestés.
2020. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elfoglak keseríteni de 1-2 évet fog kibírni max. ha ilyen spray festékekkel fested le.


Én fekete kalapácslakkos hammerite-al és ecsettel lekentem, durván bírja az áldást.

2020. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 D. Brasco ***** válasza:
76%
Ezekkel a gagyi spray szarokkal kar is neki allni csak anyag meg pénz pocsékolás......főleg ha azt vesszük alapul,hogy egyes helyeken kb 25 ezerért homokszórnak meg aztan szintereznek egy garnitura felnit
2020. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

25-ért tudod mikor homokszórozzák az egész garnitúrát... max a rozsdás részeken mennek át ennyiért.


Ha jól akarod megcsinálni, festékmaróval le kell szedni a régit és utúna fújhatod. Arra figyelj, hogy az alapozó és a festék lehetőlg ugyanattól márkától származzon. Illetve a festék réteg után UV álló lakkréteggel is fújjad le.

2020. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#6 14-es felnihez szerinted elég a 0.25-ös kiszerelés belőle, vagy a 0.75-ös?
2020. okt. 26. 22:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt még senki nem írta de jófogáson csomószor lehet találni jó áron lemezfelnit. Én 15 colos méretben skodára vettem 9k-ért 2 új lemezfelnit ami pótkeréknek volt használva. Patika állapotban.
2020. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!