Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő, amíg lezárul az...

Mennyi idő, amíg lezárul az ügy? Rozsda miatt nem látható a motorszám.

Figyelt kérdés
Vásárlás után 2 nappal az eredetvizsgán megállapították, hogy "korrózió miatt nem látható a motorszám", ezért el kell vinni a Mozaik utcába szemlére a kocsit, ahol elvileg kap egy motorkódot. Mennyi idő, amíg ők adnak időpontot és végre névre lehet írni a kocsit?
2020. okt. 26. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "természetes elhasználódás" miatt nem volt olvasható, így hoztam kintről, beleirták a forgalmiba és kész, nem kapott más motorszámot
2020. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a mozaik utcában 1-2 hónapos az előrejegyzés...
2020. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es szerintem ilyet nem lehet, legalábbis akkor a mi esetünk más. Kétlem, hogy így elfogadják az okmányirodában, meg kell nézniük a mozaik utcában is.


2-es, jó, de én nem műszakiztatni vinném, hanem csak motorkód kéne.

2020. okt. 26. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell a Mozaikba vinni, bármelyik NKH állomáson megcsinálják.

Nekem még a vizsgasorra sem kellett beállnom. A csarnok mellett megálltam, odajött egy szaki, körbefotózta az autót és a motort, majd kaptam egy papírt, hogy típusazonos a motor és mehettem a okmányirodába.

2020. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, mindez kb 2 órát vett igénybe.
2020. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, akkor holnap hívom őket :)
2020. okt. 26. 20:35
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
0%
Eleve azzal kellett volna kezdeni nem ide irkalni.....
2020. okt. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Délután 2kor elhajtottak hogy már senki se dolgozik.


4-es, tudnál adni légyszi egy telefonszámot, hogy te kiket hívtál? Ha jól tudom, csak a mozaik utca és a vas gereben utca NKH állomás, és egyik sem veszi fel. Központban sem veszik fel.

2020. okt. 27. 08:23
 9/10 anonim ***** válasza:

A Vas Gereben utcában voltam, de nem hívtam őket csak egyszerűen odamentem mert közel vannak és megcsináltattam.

Ez azért nem mostanában volt, eltelt már pár év azóta és műszakira sem oda hordom már az autókat.

A covid miatt nem tudom most hogyan üzemelnek.

2020. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!


hozzánk a mozaik utca van közel, csak a portással sikerült beszélnem, ő is azt mondta, menjünk oda személyesen mert nem tud adni senkit.

2020. okt. 27. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!