Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható és elkerülendő...

Megbízható és elkerülendő gumis webshopok? Honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Téligumit szeretnék nemsokára vásárolni. Szeretném megbízható helyről megrendelni, ahol nem vernek át semmivel.
2020. okt. 27. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Megis mivel vernenek at?


En innen vettem, telit, nyarit

[link]

2020. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg innen: [link] , azt hiszem egy cég ezzel: bhpgumi.hu/


Egyébként én az arukereso.hu oldalon beírtam, hogy mi kell és a legolcsóbb, de sok értékeléssel bíró webshopot választottam.

Kockázat nincs sok, mert 2 hétig elállhatsz a vásárlástól.

A DOT számot nézd meg, 1 évesnél öregebbet ne vegyél át.

2020. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"1 évesnél öregebbet ne vegyél át."


Mindenképp újat veszek.

2020. okt. 27. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy érti a válaszoló hogy bár "új" azaz nem használt, de 1 évnél régebben gyártották és a bolt polcán állt azóta.


Amúgy az a baj hogy a gumiabroncs kicsit szivatós mindegy hol veszed. Ugyanis ha nem tartod meg a blokkot a felszerelésről akkor nincs garancia. Ha meg van akkor sem kapod vissza a teljes árát, vagy csak ráfizetősen cserélik. Jog engedi.

Igazából lehet hogy ez olyan dolog amit pont emiatt megérheti inkább kicsit drágábban de személyesen venni. Mert akkor a boltban szeműgyre veszed. Nem pedig kifizeted majd pislogsz ahogy a futàr el is szaladt te pedig ott állsz a szar gumival az ügyfélszolgálat meg bszik felvenni a telefont.

2020. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!