Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy '99-es Volkswagen Bora...

Egy '99-es Volkswagen Bora szerintetek azért kerül 430 ezerbe, mert régi, vagy mert rossz állapotban van?

Figyelt kérdés
Képen nagyon szépnek tűnik, dehát ez eléggé a kínálat alja, igaz több, mint 20 éves az autó, lehet csak azért olcsó?
2020. okt. 29. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kettő együtt.


Ha a kínálat alja, akkor biztos lehetsz benne, hogy lesz mit rá költeni (ha egyáltalán ésszerűen javítható)

2020. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

képzeld el ez az autó kb 7300 napja üzemel valahogy..ha csak állt, az is elég, de használták(ki tudja kik és mire), vagy karban tartották, vagy nem, aztán az útjaink minősége is adhatott a futóműnek...főleg, ha öt kőműves utazott benne, hátul a szerszámokkal, némi cementtel..

nem tudni a használt üzemanyag minőségét, a motorolaj "futásteljesítményét" két csere közt..


hogy miért olcsó? hát ezt csak az eladó tudja..

2020. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21 éves autó
2020. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kettő egyszerre. Ha még létezik ilyen idős jó állapotú kocsi, annak bizony megkérik az árát.
2020. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább drága, a korához képest.
2020. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen 21 éves, én is azért gondolom, hogy talán talán állapotra lehet nem rossz, csak már nagyon öreg. Bár megnéztem, úgy hogy 2000-ig állítottam be a szűrőt, volt 6 kiló feletti is, hiába ezredforduló előtti. Meg volt azért néhány 4 kiló alatt is. Nem tudom, ha megnézem mire figyeljek oda? Szerintetek érdemes megvenni, vagy tuti szívás lesz vele?
2020. okt. 29. 14:42
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
Valoszinuleg ugyan ugy meg ugyan ott rohadni fog mint a 4-es golf.......en hanyagolnám az egeszet......
2020. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a technika mint a Golf IV, ugyanazokkal a hibákkal. Egy fapados, gyenge benzines, átlagos semmi típusnál kb. reális is az ár.
2020. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!