Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karosszérialakatosnál általába...

Karosszérialakatosnál általában mi a procedúra?

Figyelt kérdés

A közeljővőben el szeretném vinni az autót lakatoshoz, a küszöb mellett hosszanti sávban rohad az alváz (az emelési pontok erősen érintettek), illetve az egyik hátsó kerékjárat van elég rossz állapotban (a tanknál).


Olyasmi érdekelne, hogy szoktak-e kérni előleget, adnak-e arról papírt, hogy náluk van az autó, milyen előkészületek szoktak szükségesek lenni, általában milyen határidőkkel operálnak...ilyesmik.


2020. okt. 29. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja...


Van amelyik elvárja a 20-ast a forgalmi mellè ès jól le húz meg motor- esetleg fèk hibával kapod vissza a kocsid ès van amelyik lelkes, megbízható...


Van olyan is amelyik azt mondja, hogy ha rohad a kocsid akkor ne hajtsd...


Èn eddig ezekkel a típusokkal találkoztam, első ès utolsó típusból van a legtöbb

2020. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha régebbi autót odaviszel és mondjuk van vele 3-4 nap meló akkor szoktak kérni előleget. Ha csak pár órás munka akkor nem. De addig úgyse adja a kulcsot amíg nem fizetsz.


Haver járt úgy, hogy hegesztésnél nem volt levéve a kocsi akksija és meghalt az ECU. Kellett egy kicsit ugatni de elismerte a karosszériás és teljesen mértékben kifizette a kárt.

2020. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első körben normális szakembert kell találni, hogy ne fuss bele olyanokba, mint az első kettő.

Én még egy olyan szerelővel, fényezővel, lakatossal sem találkoztam, aki előleget kért volna.

Volt törött autóm. Trélerrel odavittük, meg az alkatrészeket is, két hét múlva mentem érte és fizettem. Közben a féynezőhöz is ő vitte.

2020. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég elkeserítőek a válaszok (2/3), de köszönöm őket :/
2020. okt. 31. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor én pozitív tapasztalatot írnák. 2 szakembernél volt eddig az autó. Mindkettő olcsón dolgozott. Az autónak semmi baja nem lett.


Felhívtam őket. Mondtak egy időpontot amikorra vittem az autót hogy megnézzék. Akkor mondtak egy árajánlatot és lebeszéltünk egy időpontot amikorra visszavittem.

Az egyedüli negatívum hogy a végén egyszer 10 ezerrel egyszer meg 25-el több lett mint az eleve megbeszélt összeg. De tudom hogy ez ilyen, mert sokszor ha bontani, vágni kell, késöbb derűl ki hogy alatta is rohad. Én speciel gond nélkül megértettem.

Mikor készek voltak hívtak. Odamentem. Körbejártuk az autót. Közben telefonjukon lőtt képeket a folyamatról megmutogatták és utàna fizettem. Kezet fogtunk azt annyi. Hazajöttem. Konstatàltam hogy lehet emelni az autót, nincs sehol rozsda. Lefújtam alvázvédővel. Azt azóta magabiztosabban használom és szerelem.

2020. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!