Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lebeszélnétek a V12-ről?

Lebeszélnétek a V12-ről?

Figyelt kérdés

Jó, picit vicceskedve adtam a címet, de szóval régi vágyam egy E38 750i. Most 27 évesen eljutottam oda, hogy lehetőségem volna rá, már meg is vannak a fő kiszemelt darabok amik közül végül döntenék, de valahogy fejben még mindig harcolok, ugye egyik oldalról az érzelmek a másik oldalról az ész.

Tisztában vagyok a fogyasztással, tisztában vagyok vele, hogy aranyárban mennek az alkatrészek, hogy kell már a törődés egy ilyen autónak. Páromban bíztam, hogy majd úgy is lebeszél róla, de mg én is meglepődtem, hogy milyen jól fogadta, szóval tényleg annak a kapujában vagyok, hogy ideje választani, aztán kézbe csapni.

De gondoltam adok egy utolsó esélyt annak, hogy esetleg ésszerűen döntsek, mert tudom mivel jár, de a másik oldalról meg gyerekkori álom, hogy E38-am legyen, a V12-ről akkoriban meg még álmodni sem mertem, de ha csak kicsit is de szeretném érezni mit jelentett akkoriban az " elit klub " tagjának lenni.


Szóval valami megdönthetetlen érv kéne, hogy miért nem kéne megvenni, pl valami olyan hiba ami előfordulhat és nagyon zsebbenyúlós, bár amennyire átnéztem az irodalmat, ilyesmiről sem sokat olvastam.


Az a része, hogy idézőjelben az utca embere mit gondol, miért ülök öreg autóban, BMW-ben az nem nagyon érdekel, hisz én szeretném élvezni. :D


Aki meg esetleg inkább a szakadékba lökne esetleg öreg BMW-khez értő szakikat javasolhatna Fehérvár környékén, akik tényleg ajánlhatóak. Ha már úgy lenne akkor szeretném normális állapotban tartani, nem csak összefércelve.



2020. okt. 30. 01:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%
Nem, engem nem zavar. Sőt tetszik a kocsi megígérem a régi Swiftemből utána fogok fordulni, megnézem mint egy jó csajt.
2020. okt. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Oké, akkor eddig 1 pont a " gödörnek ". :D
2020. okt. 30. 02:18
 3/33 anonim ***** válasza:
38%
Benzintemető. Ezen kívül, mint minden BMW egy ipari hulladék, emiatt folyton költeni kell rá a százezreket, tehát duplán viszi majd a pénzt. Bárki, akit ismertem és BMW-t vett, az mind megszabadult tőle, nyilván nem véletlen.
2020. okt. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Mint írtam a fogyasztásával tisztában vagyok, illetve azzal is, hogy mi mibe kerül hozzá, bár ezzel az ipari hulladék kijelentéssel vitatkoznék, de inkább nem teszem.
2020. okt. 30. 02:34
 5/33 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj, én a kérdésre adtam választ. Ez a két indok szól ellene, ha ezeket ignorálod, akkor ja, "jó autó", csak nem volt értelme feltenni a kérdést.
2020. okt. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel, mert mint írtam önmagában észérv nem szól mellette, ha csak ésszel nézem akkor oda lyukadok ki, hogy minek, de másik oldalról meg mindig oda, hogy kell a hangulat, az érzés miatt, hogy legyen egy autó amivel nem csak A-ból B-be utazok, hanem maga az utazás a lényeg.


Na meg amit a végén írtam, hogy esetleg hátha valaki tudna javasolni hozzáértő embereket, nem vagyok műszakilag analfabéta, de azért elfogadom, hogy vannak dolgok amikhez vannak sokkal jobban értő emberek.

2020. okt. 30. 02:45
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

"meg gyerekkori álom, hogy E38-am legyen"

Akkor hajrá :)

2020. okt. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Vedd meg addig úgy se fogod elhinni.

Több kollégám meg rokon is így volt , aztán amikor megszabadultak tőle nem győztek hálálkodni.

Mint írják hogy sokat eszik, meg drága az alkatrész hozzá.

De a legtöbb a szervizdíj !!!

A legkisebb bajért is százezer felett van a munkadíj.

2020. okt. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%

A benzinköltség nem probléma szerintem, mert többet fog állni, mint menni.

Ha van mellé felesleges másfél millió, hogy használható is legyen, és nem fáj kidobni a vételár mellé, vedd meg nyugodtan.

2020. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Hamarabb vennék egy GS450H-t... Vagy egy Pontiacot, de persze, preferencia. Nem csak BMW létezik erős autóban.
2020. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!