Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem soká lejár a műszaki az...

Nem soká lejár a műszaki az autómon. Külföldön dolgozok, és járvány miatt kialakult helyzet miatt nem tudok haza jönni, csak a lejárat után 3 héttel. Valami jogszabály vonatkozik erre kapcsolatosan, hogy mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Esetleg útvinalengedélyt, vagy valamit? 3 országon jönnék keresztül lejárt műszakival.
2020. okt. 31. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem lehet tenni, trélerre teszed és haza hozod.

Vagy minden országban megérdeklődöd, de azt hiszem ilyet nem engednek sehol sem.

AZ útvonal engedély csak a vizsga helyéig érvényes nálunk.

2020. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt már végigjártam egyszer


útvonalengedélyt max a határhoz legközelebbi vizsgaállomásra adnak


én végül hazajöttem Stockholmból a lejárt műszakival, majd kisutakon jöttem itthon, hogy Véda alatt be menjek el


határhoz kijött elém haver, ő ment elöl és figyelte h van rendőr

2020. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Most ez komoly?

Egyszerűen nem hiszem el, hogy külföldön nem lehet magyar papíros autót vizsgáztatni...2020-ban, beszarok...

2020. okt. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol élsz ott kell rá rendszámot tetetni. A biztosítás drágább. Nekem évi 600. Nem volt hozzá kedvem. A rendőr szólt. Féltem utánanéznek. 1 nap alatt el lehet intézni. A jogosítványom is német.
2020. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendszámoztasd át
2020. okt. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!