Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó szolid ültetése, mit...

Autó szolid ültetése, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, köszöntök mindenkit! Van egy 1994-es évjáratú japán sedanom, 1.6 benzin. Nagyon szép és jó műszaki állapotnak örvend. Ezen felül szeretném megajándékozni egy kicsit sportosabb kiállással, stabilabb útfekvéssel. Mivel ez egy aránylag régi és ritka típus, a nagyobb, nívósabb gyártók kínálatában már nem kapható hozzá ültetőrugó. Itt jön a kérdésem: vegyek egy kisebb, nívótlanabb gyártótól (raceland, v-maxx) ültetőrugót (40\40mm) vagy vegyek újonnan egy normális minőségű utángyártott rugó szettet és abból vágjak-e le egy karikát (kb. 30mm-t jelent)? Köszönöm a figyelmet és a válastokat, balesetmentes közlekedést mindenkinek!

2020. okt. 31. 11:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Könyörgöm ne b@sszátok szét az autót ,ha nem muszály. Inkább vegyél bele jobb zenét,políroztasd ki,ha nem tudod másra költeni a pénzt. Az ültetés az egyik legnagyobb baromság egy autóval...
2020. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Arany barátom, ezek már megvannak!
2020. okt. 31. 11:33
 3/26 anonim ***** válasza:
37%
Hogy ne ultesd
2020. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek a 2 fenti opció közül megjelölni egyet!
2020. okt. 31. 11:53
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Így vettem egy autót 4cm-el volt lejjeb. Mindenhol fent akadtam vele csomó bejáróba,parkolókba,kisebb utcákba,ha megálltam az út szélén. Rengeteg pénz elment rá ez miatt 2szer leszakadt kipufogó,kilukadt az olajteknő(még jó,hogy időben észre vettem ,hogy kigyullad a kevés olaj visszajelző,elfolyt,tréler).És k@rva kényelmetlen volt a magyar utakon,pattogott. Az az előnye,hogy stabilabb a kanyarokba nagyon kevés a rengeteg hátránya miatt. Vissza is állíttattam eredetire. Kb 200-ba amit ez miatt kellett ráköltenem. Többet soha ültetett.
2020. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Ne vagdossad a rugót, qrva veszélyes! Ha ennyire akarod ültetni, akkor vegyél kevésbé ismert márkából, de 4 centi nagyon sok. Attól eltekintve, hogy nevetségesen fog kinézni, az uttartást is tönkre teszi.
2020. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem engedj le fél bar nyomást a gumikból, és használd egészséggel.

Nincs mit.

2020. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Vágd a rugót kollega.
2020. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

Ne hallgass a károgókra. Ültess. Jobban fog kinézni (nekem kb 55 mm-t van ültetve az eleve alacsony autóm, elboldogulok vele mindenhol ésszel), sokkal jobban. Az úttartás is jobb lesz jó úton.

A vágást sehogy se javasolnám. Balesetveszélyes, műszakin agyonlőnek.

Legális utat végigjárva marad a számlás, új ültetőrugó. Személy szerint én állítható szettet vennék, megéri szerintem a plusz pénzt. A papírozása ugyanannyi, nagyjából 100k-t számolhatsz rá pluszban. Szerintem egy Raceland nem olyan pusztulat rossz, hogy ne lehessen beruházni. Max, ha nem jön be, kiszeded, eladod.

2020. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az egészet. Költs bulira,ruhára...a pénzt inkább.
2020. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!