Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki esetleg hozott már be...

Babosdio kérdése:

Valaki esetleg hozott már be kulföldröl kisteher autót? ha igen légyszi ird le milyen kölcségekkel járt és milyen autó!? köszi előre is:)

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát maga a behozatal az csak a szállításból áll. Attól is függ, honnan hozod, milyen távolságról. Meg a kocsitól is függ, hogy mennyit fogyaszt, illetve, hogy "lábon" hozod-e haza vagy tréleren. Nagyon változó így a behozatal költsége.

Vagy az átírás meg honosítás költsége is érdekelne?

2020. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden díjtételre van kalkulátor.

Ha meg a fizikai távolság áthidalása a kérdés, akkor fájóan kevés az adat.

2020. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az utikoltség ugymond nem érdekel maga a papirozás magyar forgalomba helyezés érdekelne (pl.: vw caddy) hogy gogyan is van ez a kisteherre nem kell regadó nem vagyok tisztába vele hallotam de hallotam már sokmindent


nem találok olyan kalkulátort ami állitható h milyen autófajtát (ezalatt ertem azt h kisteher teher vagy személyautot keressen)

2020. nov. 2. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:

A nyitott rakterű (platós) tehergépkocsira nem kell fizetni regisztrációs adót.


A csukott rakterű (zárt áruszállító) tehergépkocsi tekintetében a szállítható személyek száma dönti el azt, hogy a jármű a regisztrációs adóról szóló 2003. évi CX. törvény tárgyi hatálya alá tartozik-e.


Amennyiben a csukott rakterű tehergépkocsi több mint 3 személy szállítására alkalmas, abban az esetben vám- és adójogi szempontból már személygépkocsinak minősül, és regisztrációs adófizetési kötelezettséget keletkeztet.

2020. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!