Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Virago 535 miért nem indul?

Virago 535 miért nem indul?

Figyelt kérdés
Első alkalommal megnéztem a gyertyákat, persze annyira olajosak voltak, hogy rajzolni lehetett velük. Megtisztitottam, aztán egyből indult. Aznap jártam vele gond nélkül, 4-5alkalommal meg is volt állitva, és szépen visszaundult. Másnap hidegen ismét nem indul. Ezúttal már nemvolt épp annyira olajos a gyertya, és tisztitás után is sokat kellett inditózni mire életre kelt. Eleinte egyenetlen volt a járása, és gáz nélkül azonnal megállt. 2-3perc után stabilizálódott, és szépen tartotta az alapjáratot. Kb 30kilómétert mentem vele aznap, többször is meg volt állitva és nem volt baj. Harmadnap ismét nem indult, ekkor kapott új gyertyákat, de továbbra sem megy. Már annyit inditóztam, hogy az akku is lemerült. A régi és az új gyertyákkal is van szikra. Hol keressem a hibát?

2020. nov. 5. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Eszi az olajat?


Valószínűleg gyújtás baja van.


Nem gondolom hogy karburátor lenne.

2021. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!