Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ad olyan rossz szagót...

Spencer26 kérdése:

Miért ad olyan rossz szagót az autóm mikor ,bekapcsolom a melegítést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miért ad az autóm rossz szagót mintha valami égne,mikorbekapcsolom a fűtést,mikor meghuzatom a motrot kapcsoláshoz?


Előre is köszönöm!



2020. nov. 5. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Por?
2020. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha még a helyesírásodat is látná, még büdösebb lenne.

Szellőzőrendszer, klíma mikor lett tisztítva? Nem gombás?

2020. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézest a helyesirásért.de gyorsabban írtam a szokásosnál,na meg a telefon kijavítsa, helytelen szavakra még ilyenék. Nos az autómnak olyan szagba van olyankor mintha valami égne, vagy nem is tudom ,egy biztos az ablakot le kell huzzam.,Nem füstöl
2020. nov. 5. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor lett utoljára fertőtlenítve a klíma?
2020. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Soha nem volt fertőtlenitve ,de nemtudom ,hogy egyáltalán attól vane .Sokan azt mondják ,hogy a fagyálo valahol kifolyhatott a motortérbe,és annak stábját érzem .Megnéztem mindent ott de legalábbis nem láttam, hogy valahol szivárgott volna .
2020. nov. 5. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:

"ég le" a por a radiátorról.

szezon elején mindig ez van, elmúlik majd.

2020. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyors gépelésre fogni azt hogy funkcionális analfabéta vagy, az elég béna dolog.
2020. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet érteni ,,miért vagyok funkcionális analfabéta?Mindenki nem lehet tanár, vagy professzor ,dolgozo emeberre is szukseg van ,es kikerem magamnak .Attol meg nem vagyok rosszabb ember mint te !!!!
2020. nov. 6. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!