Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F ködfényszóró...

Opel Astra F ködfényszóró előkészítés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy Opel Astra F típusú gépjármű. Nincs ködfényszórója, most szeretnék hozzá venni. Kérdésem, hogy a bekötés előkészítése benne lehet vagy mókolni kell vele?

Ha minden igaz, akkor a motortérben találtam hozzá csatlakozót, de nem vagyok biztos benne, hogy az hozzá tartozik. Válaszokat előre is köszönöm.



2020. nov. 11. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó alapján igen, lehet benne, de egyáltalán nem biztos.
2020. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valaha én is így gondolom. Vagy van vagy nincs. Majd kiderül. Rendesen be kell hozzá mászni a műszerfalba 🙃😊
2020. nov. 11. 17:45
 3/10 A kérdező kommentje:
"valahogy"
2020. nov. 11. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem éri meg a fáradságot, hacsak nem tényleg rádugod és kész. De gondolom, hogy a beltérben sincs ott a kapcsoló. Nem sokat ér, és nagyon ritkán van rá szükség, így nem foglalkoznék vele.
2020. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azért mostanában éppen szükség lett volna rá. És már úton van a ködlámpa, úgyhogy már így is úgy is meg kell oldanom valahogy.
2020. nov. 11. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem egyik autómon sem ért különösebben semmit. Kicsit jobban látod az autó előtti kb. 10-15 m-es részt. Semmi plusz biztonságérzetet nem ad nekem.
2020. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy azokban még benne vol a kábelezés. Kukkants be a lökhárító mögé a két szélén alulról, vagy ott van a két csatlakozó, vagy valahol a fényszórók mögött/alatt.
2020. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A motortérben megvan a két csatlakozó, a műszerfal körül kell még babrálnom, hogy a kapcsoló "csokija" ott van-e valahol 😊
2020. nov. 12. 06:49
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Majd azért a beállításukkal is "babrálj" kicsit légyszi ;)

Esténként néha már úgy érzem magam, mint egy kamikaze vadászpilóta a sok jól beállított fényszórótól.


Jó bütykölést!

2020. nov. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem, főleg mikor teljesen feleslegesen használják. Főleg a hátsó "ködzár" lámpát. Ilyen téren katasztrofális a helyzet.
2020. nov. 12. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!