Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kombi is lehet sportos és...

Egy kombi is lehet sportos és kinézhet jól?

Figyelt kérdés

Konkrétan BMW E91-re és E61-re gondolok, a panorámatető miatt nagyon tetszenek, viszont alapból nem vagyok oda a kombikért.

Szerintetek attól függetlenül hogy kombi, még nézhet ki jól egy autó illetve sportos is lehet? Ha jól tudom E61-ből volt az egyetlen M5-ös kombi gyárilag.



2020. nov. 17. 10:25
1 2
 1/14 D. Brasco ***** válasza:
100%
Lehet sportos meg nezhet ki jol azert valami mert kombi,de nem a Bmw foleg nem az E61......marmint sportos még ez is lehet mert van belöle M5,de az is elég moslékul néz ki....
2020. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az igaz, az 5-ös BMW sohasem volt annyira szép kombiként.
2020. nov. 17. 10:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, hogy ha a tetőablak a lényeg, akkor miért pont BMW kombi kell.

Akkor már inkább egy RS4. De inkább néznék valami tetőablakos, 2/3 ajtós valóban sportos hatchback-et vagy coupe-t.

2020. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

A kombira ránézve az első gondolat, ami eszembe jut, hogy kombi = cipekedős autó. Innentől kezdve pedig lehet akármilyen puccos, csak egy kiflancolt cipekedős autót látok, ami szánalmas.

Lehet magyarázni, hogy valakinek ez tetszik, de kötve hiszem. Itt, Németországban némileg alacsonyabbak a költségei egy kombinak, ezért veszik sokan a limuzin helyett. Na ez meg csak ráerősít a negatív érzelmeimre, hiszen nem elég, hoyg automatikusan a pimpelt cipekedős verdát látom, hanem mellé még tudom is, hogy olyan sóher a tulaj, hogy a pár euróval alacsonyabb adó meg biztosítás miatt veszi inkább a kombit... De azért tuningolja, kell rá a morcos lámpa meg a versenycsíkok...

2020. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy eddig én is teherautóknak néztem a kombit xdd

Lehet inkább valami E92-t nézek.

2020. nov. 17. 13:48
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

A kombi egy tágas, kényelmes, rugalmas utazóautó (vagy esetleg cucchordós autó).

Semmi sportos nincs benne. Nettó nulla. Ha szarrá ülteted "tuning" rugókkal, ahogy sok hülyegyerek teszi, akkor sem.

Ez a "sportos kombi" dolog onnan jön, hogy viszonylag olcsón kaphatók a nyomokban lóerőt tartalmazó szétrúgott 20 éves dízel kombik, menő sportautó helyett a hülyegyerek pedig megveszi ezt haccázé, aztán löki neki hogy milyen sportos mert oddi meg bomos.

De attól még egy kombi.

2020. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Hagyományosan nagyon szép kombikat az Audi gyárt. Sőt, kombiban szebbek, mint szedánban. Lásd például azt a hagyományt, hogy sok RS modellt (RS4 és RS6) kizárólag kombiban gyártottak, pedig ezek majdnem szupersportautók. Nézd meg, Audi A6 C5 az egyik legszebb kombi, vagy szintén az Aud A6 C7 Avant (ez van most nekem), ez utóbbi tényleg gyönyörű, nemcsak szerintem. De ha valakinek nem jön be az Audi, akkor ott van a 159es kombi Alfa. Na arra senki nem mondhatja, hogy nem gyönyörű.
2020. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

"Nézd meg, Audi A6 C5 az egyik legszebb kombi"

Lehet, hogy kombik között szép, de mint autó...


"vagy szintén az Aud A6 C7 Avant"

Ez egy gyárilag puccos zöldségesautó. Attól, hogy nagy motor van benne és egy limuzin belső tere, még cipekedős autó marad.


"(ez van most nekem)"

Úúúú, most akkor essünk hasra vagy ez egy érv a szépség mellett?


"ott van a 159es kombi Alfa. Na arra senki nem mondhatja, hogy nem gyönyörű."

Ugyan, hadd mondjam már. A 159-es Alfa egy nagyon szép autó. A kombi verzió meg... hát ha nagytestű kutyád van, vagy gyakran hordod a piacra a krumplit, akkor érthető. De ettől még nem lesz szép. Az eleje, az szép. De az összhatás csak egy kombi.

2020. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

8

Elfogadom a véleményed, de itt neked szar az ízlésed, csak szólok. Ha még az Alfát is ócsárolod... Meg alapból a saját hülyeségedről teszel tanubizonyságot, hogy a zöldséget és a krumplit hozod szóba egy kombinál.

7 voltam.

2020. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Elmondtam, hogy mi a véleményem, hogy én hogyan látom a kombikat. Bátran lehülyézhetsz érte, ez a véleményemen nem változtat semmit.

Az Alfa 159 egy nagyon szép autó, a kombi változata pedig... Egy kombi. Pont. Attól, hogy az eleje szép, még nem lesz ízléses. Elvésznek a szép autót kiadó arányok.

Mellesleg mit hozzak szóba egy kombinál? Cementeszsákot? Németjuhászt? Mosógépet? Három heti nyaralásra elég fasírtoszsömlét? Akárhonnan is közelítjük meg a kérdést, a kombi azért olyan amilyen, hogy meg lehessen pakolni. Ettől kombi. És ezért cipekedős autó.

Mondd meg őszintén, te miért kombit vettél, miért nem kupét? Tényleg érdekel.

2020. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!