Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kombi is lehet sportos és...

Egy kombi is lehet sportos és kinézhet jól?

Figyelt kérdés

Konkrétan BMW E91-re és E61-re gondolok, a panorámatető miatt nagyon tetszenek, viszont alapból nem vagyok oda a kombikért.

Szerintetek attól függetlenül hogy kombi, még nézhet ki jól egy autó illetve sportos is lehet? Ha jól tudom E61-ből volt az egyetlen M5-ös kombi gyárilag.



2020. nov. 17. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Akkor a szedánban is felesleges a csomagtartó, mert mit teszel bele? cementeszsákot, vagy a többi általad felsoroltakat? A kombinak abszolút semmi hátránya nincs a szedánhoz képest, súlyban minimális a többlet. Cserében sokkal, sokkal jobban kihasználja a rendelkezésre álló teret. És ha már lehet, akkor miért ne legyen kombi? Rengeteg előnye van. Igen, értem én, hogy te nem vagy proli, és a büdös életben nem kell betegyél egy mosógépet, egy nagy TV-t, egy kutyát, de akár az említett cementeszsákot. Mi azonban ilyen prolik vagyunk, és jól jön a tér. Miért kombit vettem, és nem kupét? A kupé 2 ajtós, nem pedig 4 (vagy 5). Nagyon kényelmetlen még 1-2 személyes használatra is, de mi olyan elvetemültek vagyunk, hogy néha még négyen is utazunk. Volt előző generációs sedan A6osom, egy rendes megtermett bőrönd már alig fért be a szűk ajtón. A kombiba szó szerint bedobom. Voltunk már vele nyaralni is 4en, 2 hétre, ott azért kell a plusz tér a csomagoknak. Ja igen, ezt is a prolik csinálják csak, más csak kupéval megy, és mindent megvesz magának a bankkártyával, majd hazafelé kidobja a kukába. Meg mint írtam: a kombi A6os nagyon szép.
2020. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Tehát akkor neked a praktikum a fontos (nincs ezzel semmi baj, én is ez alapján választok autót), és ez után jön a szépség. Vagyis az eredeti kérdésre visszatérve, te nem azért vettél kombit, mert szép, hanem mert praktikus.

Minden egyes érv, amit a kupéval és a limuzinnal szemben felhoztál a praktikumra vonatkozott. Nem a szépségre. Vagyis a szavaidból azt szűröm le, hogy ha kizárólag a szépség lenne a fontos, akkor nem kombit vennél. Vagyis a kupé, a limuzin szebb, mint autó.

A kombi pedig praktikus.

Nincs azzal semmi baj, ha a praktikumot részesíted előnyben. Viszont te is megerősítettél abban a meggyőződésemben, hogy azok, akik praktikumból vesznek kombit, valahogy meg akarják maguknak magyarázni, hogy ők azért mégiscsak szép autót vettek! Nem meritek bevallani, hogy a kombi messze nem olyan szép, olyan arányos, olyan esztétikus, mint ugyanannak az autónak a limuzin vagy kupé verziója.

Pedig igazából nem ciki a kombi, csak ez a magyarázkodás...

2020. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan említettem az A6 C7es generációt, nemcsak hogy nagyon praktikus, de hiszed vagy sem, nekem nagyon tetszik külsőre is, egy igazán szép autó, sportos is az S-line csomaggal.
2020. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van rengeteg szép kombi is.
2020. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!