Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 500 ezer...

Milyen autót vegyek 500 ezer forint környékén?

Figyelt kérdés

Ebben az ár savban szeretnék olyan autót, ami megbízható, esztétikus, és lehetőleg nem csak 75 lóerő. :)

Tudtok ilyet ajánlani?


2020. nov. 17. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

500ért örülj, ha a következő műszaki vizsgáig nem hullik ki alólad.

Swift

2020. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Ennyiért nem kapsz megbízható autót.
2020. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg nem fogsz találni értelmesen erősebb motorral szerelt autót 500 ezerért, amit megéri megvenni. Az olyan ritka, mint a fehér holló, és általában ismerőstől érkezik, nincs is meghirdetve :) Szerintem vagy gyűjtögess még, vagy adj lejjebb az elvárásokból. Sajnos a mai forint mellett már az is csoda, ha egy akármilyen megbízható autót sikerül venni ennyiért, ami még egyszer-kétszer átmegy a műszakin.
2020. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

"megbízható, esztétikus, és lehetőleg nem csak 75 lóerő. Tudtok ilyet ajánlani?"


Nem :)

2020. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
1 millió körül lenne érdemes nézelődni.
2020. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
suzuki
2020. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Ennyiért egy E11 Corolla a legjobb választás, ebből az 1.6-os elég erős(könnyű kasztni, erős motor).
2020. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Találni, bár azt nem mondom hogy megbízható is lesz, sőt...
2020. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én 430 ért vettem 2 éve egy VW Lupo t kis 1.0 motorral..én imádom,már mentem vele 24 ezer km-t ,magyarul elég sokat használom, van h mentem vele nagyobb távon is,bár nem erre van kitalalva,de tökéletes nekem..Békéscsabáról Szegedre pl ezzel járok,van h Debrecenbe is.. de leginkább közeli 1-2 városba használom,Gyula,Békés és városba szaladgálós.. soha nem volt semmi baja,bár én nem hajtom,vigyázok rá, főúton 90et simán viszi,de tud ez közel 140et is,csak az már vegsebessegnek mondanám..vagyis én mikor megneztem mennyit megy,es nem nyomtam tovább már, nem erre van nyilván..

így nyilván nem utazó tempó,de 90-100al lehet menni vele siman,úgyh nem erolkodik..

Mikor vettem akkor olaj,szűrők csere,gyertya csere,és ennyi volt. Azóta végig használat mellett semmi baja nem volt,gyönyörűen jön megy,szeretem..:) olajcserén kívül 0 ft ráköltés..

Mondjuk megkimelten vettem tulajtol:) lehet csak én fogtam ki,de en imadom:)

2020. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 D. Brasco ***** válasza:
Az igen...még aztán vannak igények öccáér'......ennyiert max annyi igenyed legyen,hogy érvényes műszakival rendelkezzen a gép(lehetőleg 1-1.5év)ne legyen menthetetlenül szétrohadva,meg legyen rajta 4 jo gumi.Es kb ennyi....a megbizhato erős szép stb autokat nem ennyiert mérik......vagyis van ennyiert is,mondanom sem kell milyen allapotban....
2020. nov. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!