Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani hátsókerekes...

Tudnátok mondani hátsókerekes olasz/francia autókat?

Figyelt kérdés
Tehát egy driftautót szeretnék mindenképp olasz/francia autóból. Lehetoleg 1980tol 2005ig való modellek érdekelnek.
2020. nov. 18. 10:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehetőleg 40000 euró alatt.
2020. nov. 18. 10:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Ferrari.
2020. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiat 124 Spider.
2020. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De nem is értem amúgy, van 40K euród, abból vegyél egy új Spidert. Azzal jársz a legjobban. Mazda mx-5 koppintás, direkt olasz fanoknak. Teljesen jó, élvezetes autó, arra való köbö, amire neked kell. Ne valami 2005-ös roncsot vegyél, ha van pénzed.
2020. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Gondoltam már rá :))


De azert még várok más válaszokat is :]

2020. nov. 18. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Limitáltak az olasz és francia autós ismereteim, de így is lenne pár jelöltem.

A régi Alfák hátul hajtottak. Egy GTV6 vagy akár egy 75-ös menő lenne, és maradna bőven pénz versenyautóvá alakítani. Ott vannak a Maseratik is, de az valószínűleg jóval költségesebb megoldás lenne.

Franciákból szerintem nehezebb. Talán ők voltak az elsők, akik utcai autóba elsőkerékhajtást szereltek, és ez is terjedt el náluk. Az Alpineből tudnék hátsókerekest mondani, de az elég ritka és drága szerintem. A Clioból volt a szintén ritka, V6-os, hátsókerekes modell, de driftelésre nem igazán alkalmas. Rövid tengelytáv, farmotor...

2020. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Alfa Romeo 4C.

Egy ponton nem voltam messze tőle, hogy vegyek egyet, de végül letettem róla.

2020. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi 6os :)))



7es....a 4c az álom..minden porcikáját imádom.

2020. nov. 18. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Neeeem akarlak kiábrándítani, de a Pók mindenben jobb, mint a 4C. Sokkal kezelhetőbb, sokkal jobb a futóműve, mindene, sokkal könnyebb vele driftelni is. Egyedül annyiban jobb a 4C, hogy egyenesen jobban megy, de itt vége is. Egy régi Alfa pedig 1 hetet lenne nálad, aztán 1 hónapot szervizben, főleg ha hajtani akarod, márpedig akarod, mert élményeskedni szeretnél.


Úgyhogy egyszerűen nem látok más opciót, csak a Spidert. Azzal tuti jól járnál, komolyan. De persze te pénzed. Én csak tanácsot adok.

2020. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: Nem egy vonalon gondolkodunk, ezért tök más eredmény jön ki. Driftautó alatt én versenyautót értek. Ha alkalmi mókázásról van szó, minél kevesebb problémával, akkor valószínűleg tényleg a Spider a legjobb megoldás.

Én épített versenyautóra gondoltam, ahol úgyis alap, hogy nagyjából az utolsó csavarig szét van szedve, és újra összerakva egy csomó módosítással. Ilyen esetben amúgy is rendszeresen szervizelni kell, mert folyamatosan hatalmas terhelést kap minden.

2020. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!