Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a tecsós "Riken" téli...

Milyen a tecsós "Riken" téli gumi? mennyivel rosszabb,mint a Hankook?

Figyelt kérdés

Téli gumi vásárlás előtt állok.Nagy dilemmába vagyok...

Az ötödik szomszédom autóját rommá törték,bontásra megy,lezajlott a biztosítós procedúra.

Elcserélnénk a gumikat felnistől,mielőtt elviszik a bontóba.Egyforma autónk van(165/70-13)Az enyémek kuka,2011-s(3~3,5mm-s)

Az övé 2017-s(41.heti)4ezret kérne/darab. Igen...DE Riken a márkája. Az mennyire "gáz"? 20 éve van autóm,azóta mindig Hankook volt.

Viszont vendéglátásban(NEM)dolgozom most,szinte negyed pénz lenne(ami most kevés van).Alföldi kisváros,hegyekbe nem járok vele)

Ti hogy döntenétek?


2020. nov. 18. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem csak Riken gumi volt eddig, szóval nem tudom, de nekem nem volt gond eddig soha.
2020. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnivel együtt szerintem korrekt ár.
2020. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

2+

Ja, most olvasom, hogy csere lenne, akkor én alkudnám 3000-re.

13/14 méretben 16-20ezer körül lemezfelnivel együtt szoktak hirdetni.

2020. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha csak az alföldi kisvárosban közlekedsz, és tényleg csóróság van, akkor az idei, esetleg a jövő telet kihúzod vele, és már megérte.

Ha többet mész, hosszú távokra is használod, akkor szerintem érdemesebb inkább újat venni.

2020. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 9 éves lekopott Hankookodnál szerintem mindenképp jobb egy 3 éves nem elkopott Riken, vagy bármi más... 4e/db szerintem nem sok érte.
2020. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Riken a Michelin egyik almárkája. Szóval nem egy gagyi márka. Nyugodtan használhatod.
2020. nov. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 köszi!...csak elsőként ijesztő,hogy tecsós
2020. nov. 23. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az, hogy egy nagy márkacsoport tagja, nem garancia a minőségre. Elég megnézni a tyrereview.co.uk oldalon a felhasználói véleményeket a márka különböző típusairól. Nem túl pozitívak a tapasztalatok. Sajnos a gumiknál többnyire működik a képlet, hogy ami olcsó, az szar is. Bár sajnos nem biztos, hogy ami drága, az jó is.
2020. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!