Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros gyakorló...

Milyen motoros gyakorló helyet tudtok Pesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni. Pesten szeretnék motorral gyakorolni. Még nincs meg a jogosítványom már elkezdtem a tenfolyamot de sajnos belefutottam egy elég rossz oktatóba aki majdnem elvette a motorozástól a kedvemet. Ezen túllendültem, vettem egy motort és szeretnék gyakorolni, hogy következő szezonban megtudjam csinálni a vizsgát, de nem igazán találok olyan helyet ahol tudnék gyakorolni. Tudnátok ajánlani olyan üres parkolót Pesten vagy a környéken vagy elhgyatott utcát vagy valami helyet ahol az alapokat lehet gyakorolni? 50-100m hosszú és minimum kétsávos vagy szélesebb utca vagy parkoló kellene. Utánfutóval el tudom vinni a motort akárhova, azzal nincs gondom.



#motor #gyakorlás motorral
2020. nov. 18. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

jogosítvány nélkül közforgalomtól elzárt magánterületen (a tulajdonos engedélyével) gyakorolhatsz.

Az általad felvázolt helyszínek nem azok, azokon kb annyi lehet, hogy ritkán jár arra rendőr (de ha mégis, simán megbüntethet)


Szóba jöhető helyszín lehet egy telephely, vagy zárt tréning pálya, egy nagy udvar..

50-100 méteren persze sokat nem lehet gyakorolni, legfeljebb a rutinvizsgához szükséges "bójázást"

2020. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen azt szeretném gyakorolni. És igen tisztában vagyok vele ha rendőr elkap megbirságol érte benne van sajnos a pakliban de megszeretnék tanulni motorozni és ha a motorossuliban nem ment akkor jobb ötletem nincs....
2020. nov. 18. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Konkrét helyet nem ajánlanék nyilvános fórumon.

Olyan helyet keress, ahol nem laknak hangon belül, így nem zavarsz senkit és rendőr sem várható.

2020. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg hajógyari sziget. Ott emlékeim szerint ritka a rendőr, és ha nem állatkodsz, valszeg nem állít meg.
2020. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Hajógyárin van egy parkoló, a tanulóvezetők is ott szoktak rutinozni.
2020. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak rutin gyakorlás a lényeg viszek ki egy szatyornyi petpalackot vízzel megtöltve bolyának és csak azokat tervezem kerülgetni. Köszi a tippet megnézem a helyet :)
2020. nov. 19. 09:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Szólj, ha kell egyéb segítség. Akár ki is megyek oda segíteni, ha végre kijön a szervizből a motorom :) Anno a társamnak is én tanítottam meg a szűkítő folyosós kuplungcsúsztatós részt, mert az oktató nem volt a legjobb... Én adtam neki apróbb gyakorlatokat, ami által végül egész ügyesen csinálta.
2020. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fóti Auchan parkoló, leghátul az M3-hoz közel. Vigyázni kell a közlekedő autókkal, de nyugis időpontot kell választani, általában üres. Nagy hely van és jó az aszfalt.
2020. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Zugló Csáktornya parknál van egy motoros gyakorló pálya a felüljáró alatt. Nem tudom, hogy jutsz be de az kimondottan az.
2020. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!