Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Fiat Stilo mennyire megbízha...

A Fiat Stilo mennyire megbízható autó?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A megbízhatóság egy megfoghatatlan mítosz. Igazából "megbízhatóság" = karbantartás + szerencse. Ha most itt ketten válaszolnak, hogy nekik nem volt vele bajuk, egy harmadik meg elhordja mindennek, mert neki többet állt a szerelőnél, mint ment az úton, az az égvilágon semmi információt nem ad neked egy negyedik Stilo műszaki állapotáról, amit te vennél meg.
2020. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Újonnan minden autó megbízható, használtan, az ugyanolyan egyszerű technikával szerelt autók közül az olaszok elég rosszak a többihez képest. Ha megbízhatóság kell akkor csak japán!
2020. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Használtan ne nekem volt alig vártam hogy megszabaduljak tőle Fiat Stilo 1.6-os .

Még egyszer ne !

2020. nov. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem egy sikeredett példány lett 2002-ben alapból sem.
2020. nov. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
Az 1.6-os közel a legrosszabb konstrukcio.De ez magarol a tipusrol is elmondhato fiat viszonylatban.A stilonak kb minden baja is szokott lenni.Ha fiatot szeretnel vegyél inkább egy 2-es puntót,ezerszer hálásabb szerkezet.
2020. nov. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor offolom a témát.
2020. nov. 19. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1.2-es van, 2002-es, Európát bejartam vele. Nem egy erőgép, de közlekedni tökéletes. Soha nem volt semmi baja, nem hagyott cserben, pedig volt hogy fel váltva nyomtuk neki és csak tankolni álltunk meg. 18 év után is ezt a kocsit használom, pedig áll egy 2015-ös Hyundai Tucson is a garázsba, de nekem a Stilo jobban bejön, nagyon hozzám nőtt.
2020. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!