Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság 300-ból milyen autót...

Manapság 300-ból milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 07:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 250 ért adtam el az Audi A4 emet, friss műszakival ami másfél év a tartály miatt, klima nem működött és még pár apróság, de két szett alufelnit adtam vele, jó gumikkal
2020. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
10-es: minek cserélnél vezérlést egy olyan autón ami max 1-2 évet bír aztán bontó? Elég kicsi az esély rá, hogy elszakad azon a kb 10-12 ezer km-en.
2020. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

@12: Miért lenne 1-2 év után bontó?


Miért kommentelnek ilyen kérdésre olyan emberek, akiknek halvány lila fingjuk nincs arról, hogy milyen autót lehet venni kispénzért?


Swiftből, Twingoból ennyiért bőven veszel olyan állapotot, ami még sok évig elmegy alattad. Swiftből ez már a nagyon jó állapot, Twingoból szintén kapsz ennyiért akár klímás / panorámatetős változatot is, ami már egész cuki, ha tetszik a dizájn. Opel Corsa B is szóba jöhet, kis szerencsével Astra F is, de ezeknél különösen figyelni kell, nagyon sok szét van rúgva.


Igen, persze, ezek öreg autók. Viszont mennek, és fenntartani sem kerül őket sokba, arra pedig pont jó, amire kitalálták őket: elvisz A-ból B-be kényelmesebben, mint a busz meg a vonat.

2020. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Swift, B vagy C Corsa, régi Clio.

A face-n az ignises zárt csoportban felbukkannak ennyiért friss műszakis, egyben lévő csak kissé leharcolt WagonR+ok és Ignisek is.

2020. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Megkímélt régi autóra várnék a helyedben, haverom most vett egy corsa-t idősebb tulajtól alig használta, szinte mintha a gyárból tolták volna ki fűtött garázsban állt és 330ból lekérte 300ra, téli gumi volt hozzá meg 2 év műszaki is...szóval nem lehetetlen. Az nem fog még bontó kikötni egy darabig...persze extrák nincsenek, de ennyiért teljesen jó.
2020. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

12

Azért mert jellemzően ebben az árkategóriában olyan autók mennek ahol már csere érett a vezérlés...meg amúgy is filléres tétel, főleg ha te otthon megtudod csinálni.

2020. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, ne legyen menthetetlenül szétrohadva, működjön minden rajta, legyen rajta 1+ év műszaki.
2020. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Swift, F Astra stb lehet válogatni.
2020. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!