Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri-e 2002-es Audi TT 1.8T...

Megéri-e 2002-es Audi TT 1.8T 180 lovas autót venni? (Elsökerék meghajtás) Nem olyan rettentö az ára és rozsdamentes,jól néz ki esztétikailag, a motorja is szépen jár.

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 10:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
#9 a 4 év alatt mentünk 46.000 km... Tudom nem valami sok.
2020. nov. 19. 11:45
 12/29 A kérdező kommentje:
De most nem ez a lényeg
2020. nov. 19. 11:45
 13/29 anonim ***** válasza:
Értem, de egy TT zsebbe nyúlósabb mint egy Golf, hiába egyezik néhány alkatrészük a többezerből.
2020. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Második autónak teljesen jó, mert ezek nem mindennapi használatra vannak, néha-néha menni kell a szerelőhöz, és addig nincs autó. Ha van másik amit tudsz használni ha ez elromlik és van bőven pénzed javításra is, akkor teljesen jó lehet. Egyéb esetben szerintem maradj a Golfnál. (Én 1 év alatt költöttem 300 ezret az autómra és nem egy hulladék németre, mert előző gazdája nem figyelt rá)
2020. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

a golfnak koze nincs a TT-hez sem a fenntartasat, sem a kepessegeit illetoen... aki szerint igen, az egyszer uljon mindkettoben, azonos evjaratbol, tudni fogja hogy mirol beszelek

a kozos platform annyit tesz, hogy a legerosebb GTI golf nyomokban hasonlithato a legalapabb elsokerekhajtasu TT-hez mondjuk gyorsulasban es kopoalkatreszek koltsegeben, de egyebkent kanyarban kileng mint az ingaora es mivel lenyegeben egy gurulo doboz a formaja, mashogy viselkedik a legellenallast illetoen is

es akkor meg nem tettuk fel a Quattrot a TT-re

egy golf olajcsereje egy tizes, egy TT olajcsereje ugy 50

hagyjuk mar ezt a hulyeseget, hogy csak a kulso mas

mindketto jo gep, de a Golf egy kenyelmes hetkoznapi kisauto, a TT meg legolcsobb kivitelben is egy belepokategorias sportauto (es akkor meg nem beszeltunk az S es RS kivitelekrol)

2020. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Én autót szerelöhöz nem viszek... Nincs értelme, mert keresztapám megjavítja ingyen, úgyhogy még a szerelöt külön nem kell megfizessem. Mivel a szüleimmel élek még, és csak magamra kell költsek(ruha,kaja, meg ilyen kisebb apróságok) így egy hónapba elköltök egyedül kb 100.000-150.000 Ftot, és a fizetésemböl általában megmarad a fele, vagy felénél kicsit kevesebb. Persze vannak hónapok, amikor többet költök, mert kell ez az.
2020. nov. 19. 12:12
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

egyebkent hogy a kerdesre is valaszoljak: ezt az autot nem azert veszed, hogy "megerje", hanem hogy jol erezd magad vele

ha tetszik a formaja, akkor probalj ki egyet es ha tetszik ahogy megy is, akkor vedd meg es erezd jol magad ebben a draga hobbiban

vastag rafizetes lesz a vege, ahogy mondjuk egy nyaralasnak is, de ugye nem is azert veszed, hogy strategiailag megerje, hanem hogy szorakozz/pihenj

egyebkent mint leirtak, TTbol csak a Quattro

2020. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem félsz az átlagnál magasabb fenntartási költségektől, akkor miért ne.


Viszont azt tudnod kell, hogy pontosan azért, mert ez egy Golf IV felöltöztetve sportos ruhába, vezetési élményben - főleg fronthajtással, de még quattroval is - alulmúlja a kinézete alapján támasztott elvárásokat. Értsd: valamivel jobb, mint egy Golf IV, de nem sokkal, semmiképp nem sportautó, még csak nem is nevezném feltétlen sportosnak ebben a konfigurációban.

2020. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#18 Nem félek a fenntartástól, tudom nem annyi a fogyasztása se mint pl. egy 1.6 os golfnak. És tudom nagyon jól, hogy nem sport autó. A sportautók nem itt kezdödnek. Én nem is azt mondtam, hogy sportos, hanem az volt a kérdés, hogy megéri-e ezt az autót megvenni. Tudom, hogy régi, de nekem nem a kora számít. Egyszerüen tetszik a kialakítása, s a belsö tere.

Gondolom a fogyasztása olyan 10-12 liter körül van, de ha nem így van kérlek javítsatok ki.

2020. nov. 19. 13:22
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván öreg "sport" autót venni soha nem éri meg. De nem is megéri/nem éri meg szempont szerint vesz ilyet valaki.

Ebben az ár- és teljesítménysávban jó vélte egyértelműen.

2020. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!