Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A peremtömítés tartós, jó...

A peremtömítés tartós, jó megoldás szokott lenni régi lemezfelniknél?

Figyelt kérdés
Lecsiszoltam a régi lemezfelnik peremét, a tárcsát le is fújtam matt feketére. Amikor elvittük a gumishoz azt mondta nem mindegyik lett jó ezért lekeni őket peremtömítő anyaggal (fekete massza). Kicsit tartok tőle, hogy engedni fogja a levegőt, kinek mi a tapasztalata ezzel az eljárással? Megbízhatóan tömítenek?
2020. nov. 19. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, pont ez a lényge.
2020. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lenne a peremtömítés lényege. Én is mérges vagyok, mert alufelnikhez nem is mondta a gumis, hogy lehet kérni. Most meg 0,2 bart ereszt kb 1-2 hét alatt.
2020. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató. Most vettem a gumikat is és gondolkodtam rajta, hogy inkább az alufelnikre rakatom fel, mert a lemezfelnik már nagyon rozsdásak voltak, évek óta nem használtam őket, de amennyire tudtam felcsiszoltam, meg le is fújtam, hogy ne legyen ocsmány. Így legalább elég a kerekeket cserélni és nem kell átgumizgatni tavasszal.
2020. nov. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!