Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hová tegyem először a téli...

Hová tegyem először a téli gumikat?

Figyelt kérdés

Nyáron vettem egy "szaladgálós" swiftet.

Vennék rá téli gumit,de csóró vagyok,ebben a hónapban csak 2 gumi+szerelésre futja.

(decemberi fizuból a másik kettőt)

Előre,vagy hátra tegyem az újakat? Mindenki mást mond,mást ajánl...


2020. nov. 19. 11:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
#10: Miért, te hova raknád az új téli gumit, a hátsóra? Döbbenetes, hogy ilyen "szakértők" osztják az észt.
2020. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
A hajtott tengelyre kell rakni.
2020. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%

Azért sok fotelszakértő ossza itt az észt érdemi hozzáértés nélkül.

Nem szégyen valamit nem tudni. De akkor olvassatok mielött tanácsot adtok. Mindegy mi a hajtott kerék. A jobb gumi megy hátra.


Csak pár link ha már nincs google előfizetésetek:


[link]


[link]


[link]


[link]


Amúgy kérdezőnek meg annyit hogy megesik hogy az ember szűkebb anyagi helyzetbe kerűl. Te legalább ha el is osztod olyan mértékben ahogy belefér, de legalább foglalkozol vele míg az országunk szegényebb része biztosítást se fizeti be lassan de vígan használja az autót 20+ éves nyárigumikkal....

2020. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Így igaz, hogy a szakértők szerint hátra megy az új/jobb gumi, mert az alulkormányzottság kezelése könnyebb. Egy kevésbé rutinos sofőr sem veszti el az uralmat a kocsi felett.

Ennek ellenére én is előre raknám, mert viszonylag jól tudom kezelni a túlkormányzottságot. Viszont ennek ellenére óvatosan kell menni, mert kis tempónál még vicces is lehet, hogy el lehet rakni kicsit a farát, de országúton, autópályán ez nagyon kellemetlen meglepetés tud lenni. A féktáv rövidebb lesz, de az autó instabilabb lesz. Kanyarban fékezéskor nagyon könnyen meg lehet pördülni az autóval, de nem kizárt, hogy egy nagy fékezéskor még egyenesen is bele kell korrigálni a kormányzásba.

2020. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg most a 2-őt és tedd félre majd kövi hónapban a maradék 2-őt és együtt rakasd fel őket.


Én így csinálnám.

2020. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Láttam már olyan barmot, a youtubon is hogy az első kerék hajtásúra hátra tette a hóláncot.

Sehová nem tudott menni csak pörgött a kerék.

2020. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16 azért ne keverjük már a hóláncot a jobb minőségű gumival. Más a működési elv, alkalmazási mód, használat célja, sebessége...


Tényleg itt a színvonal az erős. Szakértők véleménye offos... mindenki otthon fotelból kilogikázza. Azt annyira ért itt hozzá mind hogy a kormányt tudja tekerni azt annyi.

2020. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!