Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ehhez hasonló kapcsolási...

Ehhez hasonló kapcsolási rajzot hol találok Simson sr50(roller)-hez?

Figyelt kérdés

[link]


Csak olyanokat találtam amiben külön van feltüntetve a 2 kábel egyesítő de nincs konkrétan belekötve a kapcsolásba.


2020. nov. 20. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Bal oldalon "Simson".

Utána már meg kell hogy találd.

2020. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ilyeneket ad be

[link]


Viszont nekem ilyen kellene

[link]


Az hogy "ilyen kellene" csak egy minta. Mert a legutóbbi linkelésem egy önindítóshoz való.

Ami nekem kellene a következő: Simson S50/1-h40

2020. nov. 21. 05:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott van, amit linkeltem (1. vagyok). Szájbarágósan: bal oldalon "simson", utána középen "simson schaltpläne". Ezután kép alapján kiválasztod az sr50-et. A megjelenő listát elkezded lefele görgetni. Ami neked kell, az az "SR 50/1B 4 ohne dauerlicht". Ez tuti, nekem is ilyen motorom van, ez való hozzá. 1-h40 rajzot csak olyat találsz, ami ennek a "magyarított" változata, mivel az 1-h40 kizárólag magyarorszáv számára lett készítve. Viszont ez csak motorikusan van gyengítve, az elektromos rajz az, amit fent írtam.
2020. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak nem érted :D

Nekem olyan kell olyan rajz kell vagyis ahhoz hasonló mint amit a 2. linken tettem be a hozzászólásba.


Megtaláltam azt a kapcsolási rajzot azzal nincs gond. Csak azzal van gond, hogy ez átláthatatlanabb.


Sőt rátromfolok!!

Van ezekhez androidos alkalmazás. Ott megtaláltam azt amit keresek a motorhoz viszont nekem másik kell.


Mindjárt rajzolok egyet mire gondolok és akkor megérted :DD


TEHÁT:

A pirossal bekarikázott kábel egyesítők hol helyezkednek el a rajzban.


[link]


(Azt megjegyezném hülye nem vagyok, látom hogy milyen számok helyezkednek el a kábelegyesítőknél hogy mit hova kell kötni)


Ezért linkeltem EZT:

[link]


ITT KONKRÉTAN BE VAN KÖTVE A KÁBELEGYESÍTŐ A RAJZBA nem csak mellé van valahova téve.


Nekem ehhez hasonló kellene VISZONT EZ önindítóshoz való.


Így már remélem érthető :D

2020. nov. 21. 10:38
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudok jobbat:


A simson sr50 motoromban nem volt ELBA, Graetz kocka viszont igen tehát egyenirányítva volt a töltőfeszültségem. Volt is töltésem. Ebben kérnék segítséget, hogy ELBA nélkül, hogy volt töltésem?


Ezt azért nem értem mert amiket találtam kapcsolási rajzokat nem tudok rajta elmenni, hogy ELBA nélkül hogyan volt összekötve úgy a rendszer hogy nem merült le az akkumulátor.


Jelenleg most már tettem bele egy 12V-os ELBA-t úgy kötöttem be ahogy kell 59A-ra a Graetz kockáról jövő zöld vezeték, 31b test, 49 fekete kábel, 49a indexkapcsoló szürke-fekete kábele.


Indexem van, töltés ugyanúgy multiméterrel vizsgálva 14,5 től maximum 15V-ig felmegy a töltőfeszültség.


Hogy lehetett az, hogy ELBA nélkül is volt töltés?

2020. nov. 21. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudok jobbat: amit linkeltem, teljesen megfelelő. Csak kell tudni értelmezni a rajzot. Itt berajzoltam pirossal pár bekötést, mi hol található a "rajzon". Ha a gyári rajzon nem igazodsz el, inkább ne nyúlj hozzá, vidd el egy szakemberhez.

[link]


ELBA nélküli töltés: kapott az akku feszültséget, de az nem a rendes töltőfesz. volt, hanem valami direktbe beadot (magyarul: kókányolt) bekötés.

2020. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudok még jobbat - és értem is: nem egy ember elbodogult a megadott rajz alapján, sok emberről tudok, aki tudta értelmezni. Tudok olyanról, aki ennek a segítségével kábelezte be nulláról az SR50-et, mivel csupasz vázat vett, plusz apránként az alkatrészeket. Nem a rajzban van a hiba.
2020. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!