Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy gőzborotvával történő...

Egy gőzborotvával történő tisztítás után mennyi idő alatt száradnak ki az autónak az ülései?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Fűtött helyen 2 nap kell neki ha tartósan 23-25 fok körül van. Én csak nyáron csinálok ilyet, akkor kint a tűző napon ha reggel csinálom akkor estére elég jól megszárad, éjszakára kint szoktam hagyni de szigorúan fedett helyen hogy jól ki szellőzzön. Egyébként az üléseket mindig kiveszem az autóból és úgy mosom át először gőzborotvával majd nedves porszívóval mosószeres vízzel és utána tiszta vízzel jól átöblítem még egyszer. A sima gőzölés az jó fertőtlenítő viszont a dzsuva benne marad, csak fellazul, de ha megszárad akkor szívás kiszedni belőle ugyanúgy. Egy rendes ülés tisztításhoz az kell amit én írtam. Én 2 évente szoktam megcsinálni egy ilyen pucolást, akkor a kárpit szőnyeget is kiveszem az autóból plusz csekkolom a lemezt milyen állapotban van meg ha kell rozsdátlanítom.
2020. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gőzborotvával kárpitot? Arra a szőnyeg és kárpittisztítóval alkalmas.
2020. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gőzborotva,vagy gőztisztító.

Nem mindegy.

2020. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire áztattad át.
2020. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 veterán vas ***** válasza:
100%
Megválaszolhatatlan kérdés, mert gőzborotvával általában fém/kő/beton felületet tisztítunk, kárpitot/műbőrt/szövetet sosem.
2020. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Az átlag buta user a nagynyomású mosót is gőzborotvának hiszi, pedig hideg a víz ami kijön belőle :D
2020. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:
100%

#6!

Lehet, hogy erre értette, de tökmindegy, mert hidegvizes nagynyomásúval SEM mosunk kárpitot vagy szövetet.

(#5voltam)

2020. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!