Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószereléssel kapcsolatos...

Morekamion kérdése:

Autószereléssel kapcsolatos könyveket tudtok ajánlani amiből sok tapasztalatot lehetne szerezni???

Figyelt kérdés

Gyerek kori álmom az autó szerelés ami mai napig fáj hogy nem tudtam el sajátítani !!!


Sajnos sulis időszakomban nem volt fényes életem nem tudtam valóra váltani álmomat

Mivel szüleim viszonya nagyon romlott volt és ez rám is ki hatott amit nem szeretnék részletezni így 8általánosig tudtam el jutni

Így más tevékenységekben dolgozom!!!!



Ha már suliban nem végezhettem el és nem dolgozhatok ebben a szakmában

Legalább a szakmai ismeretet tudjam el sajátítani persze idővel nem egyből!!!


Állandó munka helyem van gondolkoztam inasként el mennék autószerelő mellé tanulni de nem tehetem meg mert fent kell tartsam magam mint mindenki más a hétköznapokban!



Így a Következő kérdéseim lennének akik többet tudnak mint én :


Először könyvekkel szeretném el sajátítani a mesterséget ha ez sikerül vennék donor autót amin ezt tudnám is alkalmazni itthon


Van e olyan könyv amiben az autó alkatrészek le vannak írva név szerint esetleg képpel is ki egészítve????


Van e olyan könyv amiben a szerelésről tájékoztat és sokat lehet belőle tanulni alaptól elindít legalább közép útig ?


Legyetek oly szívesek ha léteznek ilyen könyvek

Írjatok le komiba nevét kiadót és hol keressem



Nagyon szépen köszönöm mindenkinek további szép napot mindenkinek!!!!



2020. dec. 1. 00:06
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
100%
Könyvek helyett szerintem nézz youtube videokat.Többre mész veluk.Van egy csomó szereld magad video,ott a könyvvel ellentetben legalabb valoban latod is mirol van szo meg mit kell csinalni.
2020. dec. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami xy autó szervizkönyve erre teljesen jó.
2020. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Surányi Endre könyveit keresd antikváriumokban. Az alapokat jól meg lehet belőlük érteni.

Sajnos az idő eljárt felettük, mert ezzel az ismerettel a trabantokat, zsigulikat lehetett megjavítani, amikor még nem voltak tele az autók elektronikával.

2020. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg amúgy youtube. Az specifikus, vizuális, ingyenes és van elméleti és gyakorlati megközelítés is. Persze ha tudsz angolul az előny.

Meg vegyél valami 90-es évek beli olcsó kotlát amihez olcsó az alkatrész, aztán azon megtanulod az alapokat. Onnantól meg legalább tudni fogod hogy mit nem tudsz.

2020. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!