Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom az ablaktörlő...

Neni83 kérdése:

Hogy tudom az ablaktörlő folyadék spriccelőjét fagyállózni?

Figyelt kérdés

-4°

Nem tudom fagyálló folyadékkal töltött ablakmosót használni, nem spricceli ki a "vizet"

Lefújtam fagyállóval, nem használ.


2020. dec. 1. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megvárod amíg átmelegíti a motor.

-4 fokban úgyis egyből ráfagy a szélvédőre.

2020. dec. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy téli ablakmosót teszel bele. Vagyis tettél volna bele már októbertől. Nekem soha nem szokott befagyni ha nem felejtem el télivel tölteni, most megint elfelejtettem szóval cumi. Meg kell várni, hogy enged a fagy. Nem piszkáld mert a gumiban feszűl a lé ami kinyomhatja a szivattyút ha elsőre nem megy , hagyjad.
2020. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyári abalakmosó folyadékot kinyomtad belőle mielőtt a télivel feltöltötted? Mert ha nem, akkor érthető, hogy befagy.

A motor melege előbb-utóbb kiolvasztja. Alternatíva a hajszáírtó. Illetve jobb autókban van saját melegítője a fúvókáknak. Az változó, hogy hogyan lehet bekapcsolni.

2020. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiürült, 2 hete fagyálló folyadékkal töltöttem... Sajna mégsem jó 0 fok alatt. Még ha - 10 lenne, azt mondanám oké. De, hogy 0 fokban sem nyomja 🤨
2020. dec. 1. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy befagyott? Nem lehet más baja? Tömödés stb.
2020. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!