Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hozzávegyek még valamit a C...

Hozzávegyek még valamit a C kategóriás tanfolyamhoz, hogy el tudjak vele helyezkedni?

Figyelt kérdés
Elindultam önerőből a képzésen, azzal a céllal, hogy esetleg ezzel jobb munkát találok, de a tanfolyamon szóltak a többiek, hogy sima C kategóriával nem vesznek fel sehová! 3 hete kezdtem, most értem az online tananyag végére és mehetnék vizsgára...

2020. dec. 6. 06:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb helyen, ahol C-t kérnek, ott kérnek +E-t is, szóval a +E kellene még hozzá. Ha már csinálod, csináld meg rendesen. Maxold ki a lehetőségeket, azzal semmit nem veszítesz, később pedig jól jöhet.
2020. dec. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jogosítvány C+E.

Plusz a munkavállaláshoz kellenek még különböző plusz igazolások, de azok már nem a jogosítvány szerzés részei, bár az iskolák is besegíthetnek (GKI kártya, ADR igazolvány - ha veszélyes anyagot szállít, tachográf igazolvány)

2020. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Viszont drága lesz. Most van kb 250ezer kp-m, eddig 52ezret fizettem be. Saját erőből csinálom.
2020. dec. 6. 07:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Drága lesz nagyon. Ez sajnos ilyen
2020. dec. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor mi legyen? Húzzak egy vészféket vagy van valami támogatás? Ausztriában dolgozom egyelőre B-s jogsival sofőrként.
2020. dec. 6. 08:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgázz le, a többi szükséges kiegészítőt majd csak akkor kezdd el, ha megvan a jogsid.

Kérdezd meg az iskolában, hogy kb mennyi kiadással számolj.

2020. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
C-vel is tudsz azért szerezni munkát, mondjuk belföldi áruterités stb. de ugye ott a pénz kisebb és kevesebb a lehetőség. Sőt szoktam látni C-re nemzetközit is 7.5t 12t-s teherautókat vezethetsz
2020. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem olcsó, de befektetés nélkül nem megy..mivel(remélhetőleg) beszéled a németet, csináld meg az E-t, és kalandvágyból a nagy D-t.


Ez utóbbi fogja egyszer hozni a pénzt.

2020. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért "C"-vel is van munka bőven. Kell egy GKI is hozzá, anélkül nem tudsz hivatásosan dolgozni. Tény, h nem kevésbe fáj, de idővel visszajön az a pénz, ha jó céget fogsz ki. Ausztriában meg pláne jól tudsz keresni.
2020. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat! Konzoltálok a képzővel és az anyagiak függvényében döntök. Korrekt válaszokat kaptam, 10 pont mindenkinek!
2020. dec. 6. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!