Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift mk3 vagy Clio mk2?

Swift mk3 vagy Clio mk2?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónap mulva szeretnék kocsit venni az alábbi 2 típus között vaciálok és hátha ti tudnátok segíteni a döntésben. :D


A swiftet szeretném mert

Olcsó, ahogy látom rengeteg eladó van a használatautó piacon, a kiszemelt példányom az 1.3 8/16v ,szervó,EL. ablak, klíma. Kevest fogyaszt az alkatrész ellátása meg szerintem a lehető legjobb épp hogy csak a tescoba nincs hozzá alkatrész. Egyetlen hátrány a rozsda ,amit remélem, hogy a felső árkategóriából választva ~400.000ft elkerülhetek.


A cliot szeretném mert

Sokkal modernebb ,szerintem szebb is, az keret szintén valahol a 400.000es határnál van ,faceliftelt 1.2/1.4 16szelepesek érdekelnek. Viszont drágább hozzá az alkatrész és francia lévén az esetleges fellépő hibáktól is tartok, cserébe viszont nem rohad.


Szerintetek melyik lenne a jó választás olyan jan-feb környékére?

Városban lenne használva és olyan 3 évre tervezek.



2020. dec. 6. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3 évre gyakorlatilag bármelyik, azt vedd meg amin 1,5-2 év műszaki van.
2020. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Az az igazság, hogy ekkora kerettel ne tervezz 3 évre.

Nyugodtan nézegethetsz mást is, bármit ami tetszik.

Guruljon, álljon meg, legyen rajta friss műszaki, és ne legyen menthetetlenül elrozsdásodva.

Ne érts félre, tudom hogy abból kell gazdálkodni ami van, de ez nem az az árkategória, ahol a te szempontjaid alapján kell két autó között választani.

2020. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*között=közül

hülye telefon.

2020. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan kevés lenne ez a ~400.000 ezen felül még van kb 100 az azonnali szervízre, swiftekből a teteje van 400ért cliobol pedig a középmezőny :/
2020. dec. 6. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Suzui swift 1997-2003 közöttit nézz kb 200 ért, ami nincs szétrohadva a motor mindegy azt kaps 40 ért bele ha nagyon elkoptatta valami vandál állat. Na most ha megvetted 200 ért akkor 50 az átirás, és költs még 50 et legalább egy vezérlés csere, jó 10w40 prémium motorolaj, szürők, esetleg 1 tömítés kijön és akkor 300 ért lesz autód amibe be is merhetsz ülni.
2020. dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Egyértelmű hogy Clio, fényévekkel jobb, masszívabb autó, mint a Swift. És nem rozsdakupac mind, mint a Swiftek, ez nagyon fontos szempont kell legyen.
2020. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

azt a baromságot honnan vettétek, hogy a clio nem rohad, a szwift meg rozsdakupac?

Marhára értetek hozzá.

2020. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

2000 utani 1.3-as swiftet nezz.

300ert mar a joallapotut kapod.

Kotelezo alapszerviz meg atiras es mar 400nal vagy siman

2020. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

7

Mert én nem láttam még rozsdás Cliót vagy a sedan testvérét, Thaliát. A Swiftek sem rozsdáznak mind 20 év körül, csak amelyiket használják. A Cliot meg amit kint tartottak 20 évig, max a kipufogója rozsdás. Járj utána, ha nem hiszed, számomra is meglepő és dűhítő egyben, hogy olcsó kisautót meglehet így csinálni, és mégis az autók 90%a időnap előtt elrozsdázik, emiatt kell sokszor eldobni amúgy jó autókat.

2020. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!