Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom eltávolítani az...

Hogyan tudom eltávolítani az esőlepergető waxot?

Figyelt kérdés

Én (idióta) lekentem a szélvédőt és a tükröket esőlepergető waxxal és annak ellenére, hogy előtte megtisztítottam a felületet foltos lett és folyamatosan felgyűjti a párát. Van olyan oldószer/eszköz amivel az üveg sérülése nélkül el tudom távolítani? A kérdéses termék:

[link]



2020. dec. 7. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el mosóba, és jó alaposan hosszú ideig mosd, talán lehozza.
2020. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
forró vizes autómosó
2020. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsírtalanító szer, mondjuk alkohollal áttörölgeted az üvegeket.
2020. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért foltos mert nem políroztad el eléggé. De léteznek olyan vacak minőségűek amik miatt ez van. Lemosni én gőzborotvával tenném jó alaposan, aztán samponos vízzel átmosni szépen majd bő vízzel öblíteni. Ez sajnos csak kopni tud így esélyes hogy még marad rajta foltokban.
2020. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És kb mennyi idő mire magától lekopik?
2020. dec. 8. 07:22
 6/6 Hovarju ***** válasza:

Én jó tömény ecetes vizet tettem egy szórófejes flaskába. És azzal mostam le az ablakokat kívül és belül is. Papírtörlővel szárazra töröltem.

Ennek kb. 1 hónapja és mostanáig hamar eltűnt róla a pára és nem volt foltos.

2020. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!