Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nincs jogosítványom,...

Ha nincs jogosítványom, illene tudnom, hogy mekkora egy szgk. üzemanyagtartálya?

Figyelt kérdés
Amdinisztraciós munkakörben dolgozom egy logisztikai cégnél, és tegnap a főnököm megkért, hogy számoljam ki a céges autók fogyasztását. Egy elírás miatt, 47 liter helyett 470 volt írva, és nekem nem tünt fel, hogy annyi nem férhet bele egy Skoda Octaviába. Úgy nézett rám, mintha teljesen hülye lennék.

2020. dec. 10. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért közel fél köbméteresnek venni egy autó tankját elég durva...Nekem sincs autóm ,de azért tisztába vagyok 470 liter folyadék nagyságával ...
2020. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem nemhogy csak autóm nincs, mégcsak jogsim sem.
2020. dec. 10. 10:25
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg józan paraszti logikád sem. De gondolom a kérdés lényege, hogy valaki téged igazoljon, szóval ha eleget vársz, akkor előbb-utóbb jön egy olyan válasz is, hogy paraszt a főnököd és neked van igazad.
2020. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs se autóm se jogosítványom,de nem is látok az úton benzines puttonnyal közlekedő autókat...Igenis ezt benézted,meg kellet volna kérdezni h elírás-e.
2020. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
470liter benzin 313(!) 1.5literes ásványvizes flakonba férne bele...Ez józan paraszti ész,nem jogosítvány kérdése...
2020. dec. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

A Google nyilvános, és ingyenes mindenkinek. Hamarabb meglett volna a tank mérete, mint amennyi ideig a kérdés beírása tartott.

Általánosságban kb. a kisköbcentis bevásárlókocsik: 40l, Családi autók, kombik, 50-60 l, prémium bálnák akár 80 l térfogatú tankkal rendelkeznek.

2020. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell google,470 liter az már akkora mennyiség h feltűnő,ha 80 literről lenne szó azt mondanám elmegy, nem kötelező tudni egy autóval nem napi kapcsolatban lévő embernek,de azért ez már kirívóan sok még egy laikusnak is...Most attól h nekem nincs otthon fürdőkádam attól nem fogom elhinni senkinek azt h 10literes a kádja meg azt sem h 15000literes...
2020. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Azért az borzasztó hogy tényleg halvány fingod nincs az autókhoz és téged bíznak meg ilyenekkel.

EZ az igazi irodai munka.

2020. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Ennek semmi köze a jogosítványhoz, a liter fogalmával tisztában illik lenni mindenkinek, aki elvégezte az általános iskolát, és valószínűleg láttál már autót is, minimum kívülről... Józan paraszti ésszel is egyértelmű, hogy nem lehet fél köbméter egy üzemanyagtartály, nem férne el.
2020. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mint írták, nem az a gond, hogy nem tudod, 40 vagy 80.

470 liter egy akkora mennyiség már, amit minimális természettudományos ismerettel (aka. mi az a liter) illene egyből látni, hogy sok.

Ahogy gondolom az is szemet szúrna, ha azt látnád valahol, hogy napi 80 órát kell dolgoznod, 40 kereke van az autónak...

2020. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!