Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központi zár vezérlés, +12V...

Wadmalac kérdése:

Központi zár vezérlés, +12V vagy negatív test?

Figyelt kérdés

Üdv!

Örülnék, ha tudná valaki, hogy a 2000 körüli évjáratú Seat Cordobák, Ibizák vagy VW Polók gyári központi zárja a zármotoroknak +12 V vagy negatív test nyitó-csukó jelet küld.

Tudom, próbalámpával ki tudom mérni a motorokon, de lusta vagyok és szeretnék már úgy hozzálátni a munkához (központi zár utastéri kapcsolóra akarok rákötni rádiós központi vezérlő jelet), hogy nem keresgélek, hanem rögtön szerelni tudok.

Konkrétan, ha ezt tudom, nem kell ajtókárpitot bontanom, elég a központizár kapcsolón próbalámpáznom, melyik szálak a vezérlők.


Előre is köszönöm.



2020. dec. 10. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
test
2020. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ugye nem csak tipp? :D
2020. dec. 10. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
nálam a Fabian így van, egy kutya szerintem a többi vag konszern autóval
2020. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a Skodát ki is felejtettem, tutira ugyanaz a konszernes vasaknál, legalábbis ebben a kategóriában.

Köszönöm, akkor már tudom, hova dugdossam a próbalámpát.

2020. dec. 10. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!