Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Mi lehet a baj: Ope...

Üdv. Mi lehet a baj: Opel Corsa autóm egyszerűen rángat és lefullad. Talán nem kap elég üzemanyagot vagy ki kéne tisztítani nem tudom. Ötletek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Igen.

Diesel,és az izzítógyertyákat kellene ellenőriztetni.

2020. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Semmi köze az izzitásnak már menetközben a működéshez.

HA dizel.

2020. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem Diesel.

Benzines.

2020. dec. 13. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet, miért nem merül fel szakember aki megnézi?
2020. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy el van dugulva az üzemanyag szűrő. Ha a gyertyák jók, a légszűrő kipucolva vagy kicserélve, ettől is lehet. EGR szelep is lehet... CHECK ENGINE lámpa nem jelez? Én vettem OBD II csatlakozóra dugható WI-FI-s adatpert pár ezer FT, mobiltelefonra ingyenes applikációkkal ki lehet vele olvasni/törölni a hibaüzeneteket... Ha ahibakódot kiolvasod már okosabb vagy, mert esetleg ki is jelzi mivel van a baja... De ha nagyon nem értesz hozzá, tényleg meg kéne nézetni szakemberrel.
2020. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!