Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót keresek 1.5-2.5 millió...

Autót keresek 1.5-2.5 millió ft környéken. Komfort, kényelem, néhány extra a fontos?

Figyelt kérdés

Igen széles ársávban keresek kényelmes, halk, tenpomatos, benzines autót, amiben esetleg van szélvédő fűtés.

Csak benzines jöhet szóba, dízelem már van, de kell másik autó is a családba.


Gondoltam pár autóra, szeretném ha szavaznátok, hogy melyik esik bele a kategóriában, ami megbízható is. Ha egyik sem jó szerinted, írj egy modellt.


2020. dec. 14. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Scenic 3 1.6 benzin
FOcus 3 1.0 ecoboost
J Astra 1.6 benzin
Cruze 1.6 benzin
Egyik sem, kifejtem neked miért
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Széles ársávban keresek kényelmes... stb. autót.


Nos, akkor én tovább keresnék. Miért pont ezeket sikerült ideilleszteni? 1.0 ecoboost, most komoly? Cruze 1.6, tényleg? Fogyaszt, sok a teljesítményadó de legalább lomha mint a dög. Tempomat meg országútra minek? Ha meg pályára, akkor meg nem kéne kicsit nagyobb motor...?

2020. dec. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyen ársávban vettem S40-et, igaz dízellel, de van belőle benzines. Felszereltség függő, de a legtöbben van tempomat, menetzaj minimális, szélvédő nem párásodik (de van mód csak arra fújatni a levegőt).
2020. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.

Igazából ezekben ültem.

Az ecoboost céges autóba kb hatan raktunk 280 ezer km-t. Kellemes autó.

Apósomnak a Scenic bár lomha, de kényelmes autó, ő bár pályázik az egyhatos Sceniccel a fogyasztásán kívül tökéletes autó.

Drága anyósom j astrája is egész csendesen megy országúton, nem használja pályán.


Nekem van egy dízel Mondeo, de a többihez képest többet fizetek utána, meg többet szervizelem, annyit nem ér meg a másfél liter üzemanyag hogy dizelt vegyem mert az hűdejó.


A ból B be akarok eljutni, kényelmesen. Ennyi


2.

A faggyal van gondom, többi autóba szépen leszedi, egyből amíg kinyitom a kaput. Nem kell télen klímával fújni az abalkot.


De kell asszonynak is egy autó. Tanulásra kapott egy kettes cliót. Volt pár kocc ropp, de már itt az ideje egy normális autónak.

2020. dec. 14. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3-as Focus-t ajánlanám (2012-től) de a sima 1.6-os szívó benzines motorral, 105 le, ha emlékezetem nem csal.
2020. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat az 1.0 ecobosstot semmikeppen nem ajanlanam, nem egy megbizhato motor, meg gondolom az turbos ha ilyen kicsi a kobcenti az megint nem jo. Scenic, cruz ezeket meg nem is hallottam. A J astra egy eleg megbizhato auto 1.6 os szivot tartjak a legjobbnak abbol is kerulnem az 1.6 os turbost mert hasznaltan turbosat venni kockazatos. Astrak futomuve jol birja a magyar szar utakat az alkatreszekbol meg bontottan is 1000m+1 van mindenbol es ujjonnan se draga. Ilyen s40 volvot hanyagolnam, sokkal dragabb ahoz minden....
2020. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Scenic, a bátraknak való.

Focus, olcsón, spórolósan összerakott autó.

Cruze, szintén gyenge minőség.

Opel, még úgy ahogy tartja magát. Az Opelnek még idáig megbízható motorja, elektronikai rendszere van.

2020. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!