Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó akkumulátor véleményekr...

Robogó akkumulátor véleményekre vagyok kíváncsi, hogy mások hogy vannak vele? Pl én keveset használom és mostanában nem bírja indítani az aksi, hidegben hamarabb lemerül, de valahogy nem is éri meg. 6ah órás aksi 8ezer plusz.

Figyelt kérdés
Most vettem szeptember elején, de szinte csak az aksi töltöttségével kell foglalkozni, mások hogy vannak ezzel?

2020. dec. 22. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű ötvenes robogóhoz, amit könnyen berúgsz nem feltétlenül fontos.

Minden elektronika működik beindítva. Biztonságot nem befolyásolja.

2020. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért nem rossz ha gombnyomásra lehet indítani a motort, melegebb időben 1 hét után is indult, most meg 3 napot bir. Riasztó van benne ami valamennyit merít biztosan.


[link]

2020. dec. 22. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Merd ki az allohelyzeti fogyasztast. 3 nap nagyon rovid. Nekem csepptolton van a robogom telen.
2020. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az aldiban lehetett kapni LI-ION aksiból összeállított motorindítót.igaz huszonöt ezer volt, de jobb autószervizek már ezt használják. Nézz utána, hogy mennyibe fájna 5 db. Li-Ion aksit összekötni..


Írd be a keresőbe, meglátod ömlenek az ajánlatok. Évekig bírja ez az aksi. Samsung

a legjobb.

2020. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!