Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mennyibe pénzzel...

Körülbelül mennyibe pénzzel érdemes váltó és dififelújíttatásba fogni?

Figyelt kérdés

Alany audi s3 8l, váltónak kezd hangja lenni, 2es már reccsenn illetve nagyobb sebességnél elkezd remegni az autó, futómű, gumik és fékek rendben, úgy hogy más nem marad mint a difit is meg kell nézetni


Ebayen bontott váltó 180-200kkörül megy de ugye az is zsákbamacska milyen. Szóval az is majdnem kiesik. Tippem a felújíttatásra olyan 300-350 pisztoly orrú Mátyás. Jól tippelek vagy még csapjak hozzá pár Deákot?


Válaszokat előre köszönöm

Boldog Karácsonyt :)


2020. dec. 25. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom, de amnyit mondok, csináld meg mindenképp, még ha nem is most rögtön. Én eladtam egyet 3 éve, és nagyon bánom már. Masszívan emelkedni kezdett az áruk, és azóta se találtam ilyen egyszerre jópofa, de mégis kényelmes, massziv, megbízható autót a kedvesemnek.
2020. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért egy DSG-t is megcsinálnak. Kicsit sokallom elsőre. De ez a majom és a banán esete erősen
2020. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 ezért vettem, egy kis álmom vált valóra mikor megvettem

#2 szerencsére meg tudom engedni ezt az autót magamnak és szeretném is ha még velem lenne jó ideig csak egyszerűen érdeklődök. De ha fölé lőttem akkor örülök

2020. dec. 25. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg kell kérni egy ajánlatot a felújításra és kész.

Egyébként a magasabb sebességnél remegés kb. centírozási probléma csak. Ami így kérdésessé teszi, hogy mit is engedhet meg magának az ember

2020. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy érted felni probléma?
2020. dec. 25. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, felni és/vagy gumi. El kell menni egy gumishoz centíroztatni
2020. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az volt az első, rendben vannak

Utána jött a kerékagy féltengely, azok is jók így bentebb kell keresni a problémát

2020. dec. 25. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Motortartó bak?

Normális szerelő?

2020. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!