Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Látjátok? Ez a nem mindegy.

Látjátok? Ez a nem mindegy.

Figyelt kérdés

[link]


A lényeg 4:20-tól kezdődik. Egy kis összeröffenést látunk, fű, ital, márkás melegítők, életbölcsességek. Na de a lényeg az autó. Az egy újabb kiadású Dodge Charger. Nálunk az ilyen autó a tehetősek játékszere. Ott mi van? Kigurul vele a feltehetőleg nem jogászként dolgozó manus, ráül, azon füvezik, kajál, stb. Miért? Mert megteheti. Az egész lényege az, hogy még ők is megtehetik, hogy olyan autóval furikázzanak. De jobban is illik abba a környezetbe az az autó, mint az 1.6-os, ideges rizsfelfújt.



2020. dec. 25. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2020. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
és? Te is kezdj el füvet árulni és vehetsz egyet
2020. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó, nem kell megsértődni a rizsfelfújton, na. Nem kellett volna beleírnom.
2020. dec. 25. 21:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel a rizs?

2.0 német TDI-m van és szeretem az amcsi kocsikat. Pusztán hülyeség ezekre irigykedni innen

2020. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd már meg az ottani árakat. Az alap charger és mustang pont a hülyegyerek kategóriás autónak számítanak. Olyan árban mennek, mint nálunk a suzuki...
2020. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5-ös. Erről beszélek én is. Nagyon nem mindegy a szint.


4-es. 2 ezres tdi. Ja, hogy még német is. (Kuncogás.)

2020. dec. 25. 21:47
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: igen, látjuk!
2020. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az az élet értelme, ami a videóban van gyerekek. Hiába mondják, hogy így német, úgy osztrák sógorok. Neeem, az egy megfeszült fritz személyiség. A lazaság a lényeg, nem a papírforma követése. Nekünk nem a túlárazott népautó kellene DSG váltóval, hanem a 4.6-os, szívó benzines Lincoln town car.
2020. dec. 25. 22:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kellene, de nincs, buszról könnyű ugatni, tisztára mint a Tuner Jóska csoportban :D

Kuncoghatsz, de valószínűleg kocsid sincs, és nem is lesz közelítőleg sem olyan, mint amikre fikázódsz.

De mint írtam, bírom az amcsi kocsikat, egy Bullit Mustang-ot el tudnék viselni játszós autónak

2020. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy Chevim van. 3.2-es, benzin. Igaz, nem mai darab, de nem rossz a kicsike. Anno egy fickótól vettem, aki Kanadából hozta be.
2020. dec. 25. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!