Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely SUV-kben legalább másfél...

Mely SUV-kben legalább másfél méter hosszú a csomagtér a második üléssor mögött? Mely SUV-k, vagy terepjárók felelnek meg ennek a kicsi, csak alig egy méter hosszú rakterűek helyett?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen évjáratokban keresgélsz?

Mert pl. egy SUV sem nyújt neked annyit, mint egy Doblo vagy Dokker pakolható csomagtér tekintetében, de egy új Rifter/Berlingo/Combo is tekintélyes csomagtérrel rendelkezik.

2020. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy fogós kérdés. Szerintem max a 7 személyesek között találsz ilyet, még egy Hilux platója sincs 1,5 hosszú
2020. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volvo XC70-et nézd meg. Nem igazán SUV, de hasonló és hatalmas csomagtere van (bár centire nem tudom mennyi).
2020. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pickup-oknak van ilyen hosszú raktere. Vagy esetleg az ilyen USA piacos hatalmas SUV-knak. Pl. GMC Suburban, Ford Expedition stb.
2020. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ha még egy Hilux-nak sincs másfél méteres platója, akkor nem sok reménysugár maradt. :)


Ezek az USA-béli SUV-k második üléssor mögötti raktere lehet másfél méter hosszú?


XC70-est valaki már lemérte nemrég, érdekes konstrukció, nagynak tűnik, de belül nem nagy. Ha jól tévedek, a csomagtere az üléssor mögött nem volt méter sem.

2020. dec. 26. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mit akarsz szállítani, hogy ilyen autóra van szükséged? Egy Belingo, Caddy vagy ilyesmi nem jó? Esetleg Transporter?
2020. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak szerintem az a helyzet, hogy te sem tudod, mire kell neked a másfél méter.
2020. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, te jól ismersz egy vadidegent. Mondhatnál nekem öt számot. Ha nyerünk (már pedig szerinted nyerünk) felezünk.


Ha emberi hangnemben kérted volna, még meg is mondtam volna mi miatt szükséges. Károdra engem te nem érdekelsz.

2020. dec. 26. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!