Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy hetes jogsival 1000km...

Egy hetes jogsival 1000km levezetni?

Figyelt kérdés
Zalaegerszegi vagyok és kaptam a nagypapámtol 3 simsont viszont ő 500 kilómétere lakik debrecenbe. Úgy gondoltam apum peogeot boxerével megyek el a motorokért. Ez így szerintetek beválalható? 18f

2020. dec. 30. 06:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, hogy milyen rutinod van.

Ne menj egyedül, hogy legyen, aki átveszi a kormányt,

ha valami gond akad.

2020. dec. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyben kell levezetned, en friss jogsival csak Tolna es Vas megye kozt ingaztam, az csak 300km kb, fele autouton ahol haladni is tudsz, jo az ut, szoval nem volt megterhelo. Iktass be pihenot, es ne egyedul menj. Utana nem sokkal kimemtunk Nemetorszagba, egyben levezettem az 1000km-t is, csak tankolni, pisilni alltunk meg.
2020. dec. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanaz 100km-t vezetni mint 1000-ret, max annyi, hogy néha pihensz kicsit, de ettől független nincs különbség.
2020. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
70%

Bizony sok az.

AZ ember hajlamos a monotóniát nem figyelembe venni, ez elég sokára alakul ki mire ezt kezelni tudja .

2020. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Zalaegerszegtől Debrecenbe majdnem végig tudsz pályán haladni. Annál egyszerűbb nincs. 76-M7-M0-M3

Inkább az a kérdés, milyen a személyiséged, hogy tűröd a hosszú, unalmas monotóniát és hogy vezetsz.

Én a Pécs-Debrecen-Pécs útvonalat jártam meg annak idején, igaz nem teljesen friss jogosítvánnyal, de ennyire hosszú utat nem tettem még meg. Nem mondom, hogy a nap végén nem esett jól kiszállni az autóból, de sokkal rosszabbra, fárasztóbbra gondoltam. Ha van útitársad, akivel lehet közben beszélgetni, akkor gyorsabban eltelik az idő. Bár ez is inkább tőled függ, hoyg mennyire vagy vezetés közben beszélgetős, mennyire vonják el a figyelmedet.

2020. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
lehet
2020. dec. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
Az okos ötlet, hogy vigyél egy rutinos vezetőt magaddal, ahogy írták. Olyankor menjetek, mikor szárazak az utak.
2020. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell sejteni, hogy pihenőkkel mennyire bevállalható a táv, beke kalkulálva azt is, mennyit vezetted eddig az említett Boxert.

Az autót sem szabad figyelmen kívül hagyni, első nekifutásból nem biztos, hogy 500 kilométerre kell menni vele, ha nem vezetted még.

A másik tényező a szülő lesz, ő mit mond?

Persze, fiam vigyed az autót, menj egyedül?

Harmadik dilemma, biztos, hogy gond nélkül lehet három Simsont szállítani?

Hogyan rögzíted?

Beférnek egyáltalán?

2020. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Az M7-estől végig pályán tudsz menni, szóval nem vészes, persze friss jogsival megterhelő lehet. Szerintem is menjen veled valaki.
2020. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
72%

Egy hetes jogsival? Nem. Utálni fognak, de akkor sem vállalható be. A jövőbeni pirosozókat kérem, hogy vegyék figyelembe a jelenlegi vezetésoktatás paramétereit!!!

Mindenkinek boldog új évet!

(((Ha ül mellette rutinos, még akkor sem biztos. Ha már ott ül, vezessen inkább ő! Zalaegerszegi lévén kétlem, hogy akár egyetlen órája is lett volna autópályán. Könnyebb autópályán vezetni? Persze - ha ismered már, hogy milyen. De, ha ott baleset van, szerintem nehezebb sértetlenül kiszállni az autóból. Én 2 és fél éves jogsival Somogy megyéből Egerbe nászútra Kecskemétnek mentem és jöttem, mert az autót 2 hónapja vettük csak és óvatos voltam, mert nem ismertem a járművet eléggé. Semmiképpen nem javaslom egy hetes jogsival, másik autóval, mint amivel tanultál autópályázni 4-5-6 órákat! Az M0-t alapból kerülöm, mert ha ott történik valami, ott maradsz fél napig. Budapesten meg ne vezess át egyhetes jogsival, ismeretlenül. Stb.....)))

2020. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!