Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Őszintén, cinizmus nélkül!...

Őszintén, cinizmus nélkül! Egy huszonéves 52 kilós alacsony fiúnak milyen fajta autót képzelnétek el, ha szereti az eleganciát és visszafogottságot?

Figyelt kérdés
Aki olyat válaszol, hogy rózsaszín Fiat 500-as vigyorgó szmájlival benyögve azt is ELFOGADOM, HA UTÁNA SZÉPEN MEGINDOKOLJA. A cinizmust, trollkodást és céltalan sértegetést nem szeretem, de az őszinteséget és korrekt kritikát igen. Persze sokfajta árkategória van, ezért is érdemes inkább típuscsoportot vagy karosszériafajtát írnotok, de lehet konkrét típus, ha hozzám hasonló embert ismertek autóval. Rólam azt kell tudni, hogy konzervatív vagyok (öltözésben, személyiségben stb.), diplomám van és introvertált. Hogyan képzelnétek el leginkább milyen autóval?

2020. dec. 30. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Oké, minden rosszindulat nélkül mondom, hogy ami kényelmes, és kilátsz belőle. Pl Alfaromeo, vagy ezek a pici olasz sportkocsik. De pl egy férfias színű Fiat 500 is vagány. Nekem kimondottan tetszenek, és csak azért nem veszek, mert nem férek el benne. (185cm/106 kiló vagyok). De van egy ismerősöm, aki kb 60 kiló sincs (férfi), de csak Harley Davidson motor jöhetett nála szóba. Megvette a legkissebbet, ami 883 köbcentis és "csak" 260 kg. Kicsit bírkózik vele, de boldogul. Ki kell próbálni pár kocsit, és majd érzed, hogy melyik jó.
2020. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Amelyikben jól érzed magad és meg akarsz fizetni.


Az élet egynél több területén vagy visszajelzésfüggő? Vannak önálló döntéseid? Mely életterületeken nem sikerül rendszeresen önállaón dönteni? Dizájnod van, vagy identitásod?

2020. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Volvo 360 vagy 480

Saab 900-as (háromajtós)

Toyota Celica

Lancia Delta

Infinity Q60

Lexus RC

Mini (amelyik tetszik)

Renault Avantime


15:51-es voltam

2020. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mi köze a súlyodnak az autóválasztáshoz? :-O :-O
2020. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát nem akar vézna törpének tűnni a kocsija mellett. Ezért nem jár Hummerrel. Vili?
2020. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 veterán vas ***** válasza:
69%

Egy konzervatív gondolkodású diplomástól elvárható, hogy huszonéves korára kialakult véleménnyel és önálló ízlésvilággal rendelkezzen. Ilyen feltételek mellett számomra teljesen elképzelhetetlen, hogy karácsonyi bejglievéstől eltorzult agyú vadidegenek határozzák meg, az elkövetkező években használatos autóm típusát és színét.


Persze én könnyen beszélek hisz nem vagyok 52 kilós, sem huszonéves diplomás, sem konzervatív, és főleg nem introvertált.


Ettől függetlenül egy fekete 1,6-os Mini Cooper-t ajánlanék, üvegtetővel és palaszürke bőr belsővel/

Sok szerencsét hozzá!

2020. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"karácsonyi bejglievéstől eltorzult agyú vadidegenek" XD


A fekete szín egy Mininek snassz. Legyen grafitmetál, antracit vagy ilyesmi.

2020. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ilyen kérdéseket látom felmerül bennem - csak én vagyok az autókkal úgy, hogy használati tárgyként tekintek rájuk, nem puncimágnesként/farokhosszabbítóként/életérzésként/stb?
2020. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A kérdező fiatalember ki szeretné fejezni belső minőségeit, személyiségjegyeit a világ felé az autóválasztásával is. Neked használati tárgy, neki más. Nem vagyunk egyformák, de baj ez?


16:08-as voltam

2020. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Valamelyik Mini.
2020. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!