Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fényszóró javítás, retrofit,...

Fényszóró javítás, retrofit, polírozást. Lehet tanulni? Vagy ezt saját magunknak kell kitapasztalni?

Figyelt kérdés

A régi projektoros autók, amiből egyre több van elkezdenek fakulni szerintem jó lehetőség ezek javítása. Mellékes munkaként szeretnék csinálni egy kis műhelyt.(nem egy kókler műhelyt)

Igazából én magára a fényszóró belsejére szeretnék munkálkodni, mivel sok polírozó kókler csak a csiszolást ismeri mint megoldást, mélyebben nem állnak bele.


Igazából csináltam, tudom hogyan kell, de szeretném az ismereteim szakember szintjére emelni.


2020. dec. 31. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet tanulni. De az már más kérdéd mennyire éri meg tanulni, befektetni szerszámokba például. Sokan inkább vesznek egy új fényszórót, pláne ha drágább lenne a felújítás.
2020. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fényszóró polírozása, vagy lakkozása az az autófényező szakmához van a legközelebb. Kb. ugyanaz a technológia, és ugyanazok a szerszámok kellenek hozzá.
2021. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!