Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy adnátok el egy ilyen autót?

Hogy adnátok el egy ilyen autót?

Figyelt kérdés

Sajnos átlyukadtak a küszöbelemek, alul ugyanez végig rohadt, meg akad rajta még egy-két helyen rozsdafolt, 250 k fölött futott és nem pályán, dízeles, tizenéves... Vezérlés nemrég cserélve, futómű rendbe téve papírozva, most kicsit turbóhangja kezd lenni, mindig van valami, év végén lejáró műszaki.


Beltere tulajdonképpen szép állapotú mondhatni megkímélt, nem egy melósautó teleszotyizva..., és műszakilag se egy bontóba való.


De ha el akarnám adni, tuti 10-ből 5 tesó, négy meg nepper lenne, egy talán még értelmes vevő lenne, de feléből akarna alkudni... Ezeket elkerülendő, hogy adnátok el egy ilyen autót? Roncsautósok se hinném hogy értelmes árat mondanának rá, hiába azért koránt sem bontószökevényről van szó.


Hozzátenném, ez nem egy hirdetés, csak érdeklődöm mi a módi ilyenkor, hogy jól jöjjön ki belőle az ember és ne kelljen fenti személyekkel harcolni.


2021. jan. 5. 10:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Mint írtam, 400-at megér, nem a levegőbe beszélek és vagdalkozok. A kérdésem nem is az volt hogy hogy tudom jó drágán eladni, meg palimadárnak nézni a vevőjelöltet. Az érdekel, hogy az említett személyeket hogyan kerüljem ki. Elég ha munkám során kell velük foglalkoznom...


#9 ebbe most nem mennék bele hogy miért került ide.

2021. jan. 5. 12:34
 12/18 anonim ***** válasza:

Fejtsd már ki miért ér 4 kilót egy elporladt küszöbű, lukas ajtós, már kehes dízel?


Halálkomolyan érdekel.

2021. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az ajtó nem lyukas. Rozsdafolt (piszoknyi se) van az ajtónál, és #11 el kell keserítselek, mert egy PSA gép lesz az... És azért, mert 500-ért, nem kapni sokkal jobbakat ebből. 6-700-ért és még többért mennek amúgy, a jónak mondott állapotúak. És még régebbiek is, 2003-2004-esek.
2021. jan. 5. 13:39
 14/18 anonim ***** válasza:

PSA. ja, akkor még az elektronika is egy hulladék :D


Ha gondolod belemegyek drótkoronggal az ajtón a piszoknyi rozsdafoltodba, meglátjuk lukas lesz-e jó? :D

Az belülről rohadt el, mert sose takarítottad ki a kifolyót az ajtó alján :)

2021. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Te ezt élvezed? Neked milyen autód van te baromállat?
2021. jan. 5. 14:38
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem élvezem, de jól szórakozok rajta. :D

Vettem én már ugyanilyen embertől kocsit aki váltig állította hogy "áá ennek semmi baja ez egy jó kocsi, csak picit kell foglalkozni vele", végig röhögtem rajta mert tudtam hogy egy rakás szemét, de nagyon meg akartam menteni azt a kocsit mert ritka. Gyakorlatilag a teljes autót építem újra hobbiból magamnak. :D

2021. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mikori az autó. Így a leírásod alapján énis sokallom a 400 ezret.

Ez a tipikus alig párszáz ezres (max 200) történet. Sőt, ez az "inkább én fizetek csak vidd el" sztori.


Lásd be, nem ebből lesz pénzed. Ne pörögj 10 ezreken.

Amúgy meg nem értem miért baj, ha nepper veszi meg?

2021. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Egy tisztességes karosszériázás, festés, alvázvédés üregelés, 4-5 kiló, nem ér annyit az autó, max ha valaki magának megcsinálja. De akkor se 4-500 xd normális autót nem igen lehet 1-2 milla alatt venni
2021. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!