Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igazán KRETÉN autók (B-s...

Az igazán KRETÉN autók (B-s jogsival vezethető gépjárművek) melyek voltak számodra? Példának okáért: Vel Satis, Avantime, első Multipla, fura L200, Citroën Sa Majesté, AlfaSZ, Disco Volante Coupé, Sbarro Autobau, Sbarro Evoluzione, Laraki Epitome.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. jan. 7. 19:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményetek?


[link]

2021. jan. 7. 22:48
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
#11 Hogy ez hogyan jön a kretén kocsikhoz?😂😂😂
2021. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Bammeg elb@xtam!!


Ez akart volna lenni:


[link] [link]

2021. jan. 7. 22:58
 14/24 A kérdező kommentje:

Ezt meg b@szik rendesen berakni...


Küldöm inkább róla a fénykép "listát":


[link]

2021. jan. 7. 23:00
 15/24 A kérdező kommentje:
Wazz, ez egy Volvo belülről! :D
2021. jan. 7. 23:02
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudnád definiálni, hogy mit nevezel "kretén" autónak?
2021. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Autókereskedőkben is látni pár szépséget, amiknek csak a ritkaságuk ad igazi értéket.
2021. jan. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
70%

A Vel Satis-ban nem tudom mi a kretén, azonkivül, hogy problémás? Egy francia dizájnos, nagyon kényelmes, erős autó. Ültem ilyenben, baromi jó. A 3.0 dízelt ismerem a Vectrából, haveromnak 350 ezer km-t bírt. Az sem épp olyan szar mint mondják, és ő padlózta állandóan, nagyon jól ment. Avantime szintén egy nagyon ötletes gép, kár hogy nem vették.

Ami kretén, az a Multipla, na az tényleg szar minden szempontból.

2021. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Utolsó, úgy látom te nagyon műszaki szempontból közelíted meg a dolgot, de itt most nem az volt a kérdés, hogy mely típusok megbízhatóak, mely típusok romlanak el gyakran, hanem az hogy, mely autók (vagy mely B-s jogsis járművek) elég kretének?


Az én fent jól látható listámban ott a két Sbarro, illetve a Laraki, azok szerintem gyönyörűszépek, mégis mindháromnak elég kretén, elég a szokványostól eltérő formaterve van.

2021. jan. 8. 14:38
 20/24 anonim ***** válasza:
Vel Satis nem kretén egyáltalán, ezt a modellt akartam megvédeni. A többi olyan amilyen.
2021. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!