Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vennétek az...

Melyik autót vennétek az alábbiak közül és milyen motorral?

Figyelt kérdés
Mercedes C, Volkswagen Passat vagy Golf, Skoda Octavia, esetleg 3-as BMW. Mindenképpen kombit szeretnék (bár ez a kérdés szempontjából kevésbé lényeges), és 4-5 évesnél nem régebbit. 150 lóerőnél nem igazán kell több, a megbízhatóság és kényelem fontosabb mint a fogyasztás.

2021. jan. 8. 01:44
 1/6 anonim válasza:
58%
Ha minőséget nézzük, ezek közül nyilván a Mercedes a legjobb. Azt, hogy milyen motorral, nagyban függ attól hogy milyen célra és hogyan használod…
2021. jan. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Kényelemben szerintem a mercedes veri mindet, ha ez számít. Nem vagyok mercedes fan, szóval nem elfogultan írom. Viszont a motornál oda kell figyelni, mert van egy két beteg széria. Kollégámnak 127 ezernél átugrott a vezérműlánc, mert ilyen egysoros vacak van benne.
2021. jan. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én egy Octavia kombit benzin motorral. Az lesz a legtartósabb. Abból valsz pár évvel újabbat kapsz, mint pl merciből, ugyanannyi pénzért.
2021. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
VW konszerneket 2.0 CRTDI-vel 1.4 TSI-vel vagy 2.0 TSI-vel.
2021. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Mercedes egy kisebb dízellel szerintem jó választás lenne, kényelmesebb mint a többi.

Golf is jó választás lenne, de Octaviát nem venném, az egy lebutított Golf.

2021. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:
41%
Egyiket sem ezek közül. Ha fiatal kell akkor Kia Optima vagy Kia Ceed plug-in.
2021. jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!