Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Küszöb csere mennyibe kerülhet?

Küszöb csere mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

Csere mennyibe kerülhet, ha az új két oldalra összesen 35 ezer lenne, míg bontottból gondolom olyan 25 ezer körül? Munkadíja körülbelül? Újat gondolom még festeni fényezni stb. kell.


Nem filléreskedek, csak kérdem, kíváncsi vagyok. Bár erre karosszériás tudna válaszolni, ő mit lát jónak, mit kell még cserélni, ha kell.


Köszönöm!


2021. jan. 11. 09:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amúgy számolj olyan 150 ezerrel. kipakolni a belsejét. alkatrész kirendel (ha van), vág, előkészít.. köszörülés órákig. újat felpróbálni, felhegeszteni, ha jó akkor lekezelni, kívül is, belül is. aztán mehet fényezőhöz, utána lehet összerakni.
2021. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ez a kép nem tudom milyen típusé, már ha egyáltalán nem csak kitalált és illusztráció:


[link]


De ismereteim szerint is így néz ki egy önhordó karosszéria a körítés nélkül. Akkor ez a fő teherhordó nem? Nem amit ráhegesztgetnek?


Márpedig amit linkeltem bontott elem még erre jön rá, aztán még arra az az elem, ami a miénken átlyukadt.

2021. jan. 11. 11:31
 13/19 anonim ***** válasza:
Az megvan hogy autóból, és karosszériából nem csak egyféle létezik?
2021. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez csak egy BELSŐ váz, hiányzik róla a külső héj, ami szintén hozzátartozik a kasznihoz, merevség szempontjából is.
2021. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#13-14 Köszönöm, most nincs több kérdésem.


A lényeg, nem biztos hogy megéri már. Keresni kell egy jó állapotú másikat, levédőztetni, és vigyázni rá. A vezérlés meg az egyebek árát meg buktam. Max. használom műszaki lejáratig. Csak ronda így... égő vele közlekedni, meg parkolni, stb.


Sajnálom az autót, de a következőt már jobban megvigyázom.

2021. jan. 11. 11:50
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja akkor vegyél másikat.. ezt eladod fillérekért, veszel egy olyat amin nem rohad a küszöb.. üregvédelem szerintem 50-től indul, plusz mire átiratod..
2021. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha eleve kenyelmesebbre erosebbre nagyobbra tudok valtani rafizetessel es azt teszem rendbe is jobban jarok... de ez egyeni preferencia. El lehet lenni egy husz eves swifttel is valoban, es tobbszoroset rakolteni az evek soran mig szet nem esik de minek ha van jobb modell tole...
2021. jan. 11. 14:22
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez hozzáállás kérdése.


Nekem pl. eszemben sincs ilyen új szemetet venni, helyette most is éppen egy régi roncsot mentek meg magamnak. :)

2021. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 milyet, ha szabad?
2021. jan. 11. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!